Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Klikni na header i pridruži nam se. Mi smo . . .

34jeidc.jpg

NAPOMENA: Ovi uvodni tekstovi namenjeni su pre svega budućim blogerima. Posted by Gil-galad

Napomena za čitaoce:

Obaveštenja:

Uvodna reč:

Jedan jedini klik promeniće Vam pogled na Svet stripa

978229.gif

Link to comment
34jeidc.jpgDo sada objavljeni tekstovi:

Jedan jedini klik promeniće vam pogled na Svet stripa

978229.gif

Link to comment
Sada izlazi na četiri meseca, tj 3x godišnje :isuse:
Na 3 meseca, tj. 4x godisnje. VC je preskocio martovski termin zbog tehnickih razloga (italijani nisu poslali na vreme materijale). Sledeci broj izlazi u narednom terminu, tj. u junu.Iz istog razloga sledece nedelje ne izlazi ni DD Superbuk, vec se odlaze do sledece prilike.JBGA, kad se ne zalomi na Zagoru ili Komandantu Marku. Gde bas da MM i DD zabari ne posalju angry.gif
Link to comment
34jeidc.jpgDo sada objavljeni tekstovi:

Jedan jedini klik promeniće vam pogled na Svet stripa

978229.gif

apropos lost in andes da li ste imali prilike citati pegaz broj 6 u kojem je odlomak iz knjige ariel dorfmana i armanda mattelarta kako citati paju patku? mislim da je to jedan od tekstova koji me je kriticki odredio u mladim godinama.
Link to comment

izgleda da je pred najsrecniji praznik vaskrsao i beli put. najavljuju po dve novele svakog meseca. za pocetak druga liga i odmazdu mracnog viteza. posle dva gejmena: knjiga magije i crna orhideja.

Link to comment
51S69cWN36L.jpgneverovatno kolko sam neobrazovan, nista ne razumem o cemu se radi, i stalno zaboravljam ko je ko, i s kim u talu. o geografiji da ne pricamo.a dijalozi nisu nesto, tako da mi se citanje uglavnom svodi na gledanje slika.
Ja iščitao do devetog dela i smorio se za medalju. Priča nigde ne ide, vrti se u krug, četiri besmrtna šamana se svađaju ni oko čega kroz vekove. Jedini iole zanimljiv lik je onaj kastrirani oslepljeni klinac, William of Lecce, a i njega su brzo sveli na cardboard villain. O autorskim slobodama po pitanju istorijske (ne)preciznosti ne vredi ni pričati.
Link to comment

E da sam juče umro... desnokrilni pokret koji bojkotuje stripove o Supermenu zato što se odrekao američkog državljanstva :isuse: Zovu ih earthers, po ugledu na tzv. birthers koji insistiraju da vide, opipaju, i onjuše Obaminu krštenicu pre nego što ga priznaju za legitimnog.superman-citizenship-1303916053.jpgIzdajnik kriptonski! Treba mu suditi po kratkom postupku, kao onom Asanžu od Melnibonea...

Link to comment

odakle je to? ujurila sam tek nedavno onog betmena sto ga ispljuvase zbog alzirskog sajdkika, ne moram nista da pisem, sve je rekao.inace, da potvrdim svoju reputaciju postenog grebatora, posle skoro tri godine stigli u papiru young liers. sve ono sto mi se svidjalo, na papiru izgleda mnogo lepse.young-liars.jpga nesto mi nedostajao mladi von, pa pocela da citam ovo:8922231_1.jpglepo izgleda, fino zvuci, ali mi nesto fali, ali jos uvek ne provaljujem sta.Mystique08-04.jpgMystique08-09.jpgi u cast tvog avatara, nadam se da ce ostati pri stavu

So what about the Transmetropolitan film adaptation, which has been stuck in development hell for years? The comic’s profane and brilliant text and art might still be too hard-core for 21st-century lightweights, and Ellis said fans should forget about it.“We explored that route a bit in the early ’00s,” he said. “But at this point, I’m quite happy for Transmetropolitan to exist only as the books we created, in the way we intended.”
iako se slazem da je sj needed more than ever, ne svida mi se ni robertsonov predlog i nadam se da bradonja nece popustiti Edited by luba
Link to comment
E da sam juče umro... desnokrilni pokret koji bojkotuje stripove o Supermenu zato što se odrekao američkog državljanstva :isuse: Zovu ih earthers, po ugledu na tzv. birthers koji insistiraju da vide, opipaju, i onjuše Obaminu krštenicu pre nego što ga priznaju za legitimnog.superman-citizenship-1303916053.jpgIzdajnik kriptonski! Treba mu suditi po kratkom postupku, kao onom Asanžu od Melnibonea...
Izdajnik, nego sta! Govedo jedno kriptonsko, ni zelenu kartu nije dobio u Smolvilskom uredu za ilegalne imigrante, a on ce sad da mi se odrice drzavljanstva koje nikada legalno nije ni stekao. Mrs nazad, meksosu intergalakticki, ako ti se ne svidja da bijes Ahamenidedzada... angry.gif I NYPost opinion page se osvrnuo na izdaju. Ako su mu rekli! <_<
Link to comment
i u cast tvog avatara, nadam se da ce ostati pri stavuiako se slazem da je sj needed more than ever, ne svida mi se ni robertsonov predlog i nadam se da bradonja nece popustiti
Svašta, ne znam kome je pala na pamet ideja da Transmetro može na ekran... Ajde što nije PC, ali pobogu, kako oni misle da uglave toliko monologa u bilo kakvu TV/film formu? A da gledamo primarno akciju, SJ-a kako upucava razne u debelo crevo - ne hvala. To bi izgledalo kao onaj I, Robot sa Will Smithom...Ja sam od Ellisa nedavno uzeo da iščitam FreakAngels, što sam dugo odlagao. Odličan mi je strip, samo se nadam da ga neće prekomerno razvlačiti. Trenutno deluje kao da se radnja kreće ka nekakvom finalu, otprilike kao kad se u Lostu pojave ljudi sa broda (posle čega sledi još jedno 3 imbecilne nepotrebne sezone). Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Transmet moze samo HBO/AMC serija biti, a isto vazi i za ostale Vertigo klasike. Ne prihvatam nista manje. ^_^/elitism

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...