Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Pa to je "Djavolova kći". Imao sam i ja to kao klinja. Sad mi se čita opet. Kod nas je taj strip izlazio kao "Horror", a u originalu je bio "Creepy".Takođe, da li se neko seća Kelly Green?

Edited by McCabe
Link to comment
Pa to je "Djavolova kći". Imao sam i ja to kao klinja. Sad mi se čita opet. Kod nas je taj strip izlazio kao "Horror", a u originalu je bio "Creepy".Takođe, da li se neko seća Kelly Green?
ja imam u originalu dva prva volumeatm tomb of dracula ako oces da ti pozajmim na citanje.
Link to comment

fala obojicikime, očekuj pm :) mada, razmislicu, malo mi je zent da pozajmljujem iz kolekcija. zajebi, ako se nešto desi, daleko bilo, to ne moš se nadoknadi... :)

Link to comment

skinuo Akiru...garant ima da se kupi komplet od papira al me mrzi da tražim...edit: našao! sad ne znam da li da dam 3000din za komplet :unsure:

Edited by maheem
Link to comment
VELIKI STRIP DOGAĐAJ - Alehandro Žodorovski i Zoran Janjetov u BeograduPREDAVANJE16/04/2011 - 20.00Jugoslovenska kinoteka, Kosovska 11Alehandro ŽodorovskiJedan od najvećih strip scenarista svih vremena, kultni režiser, poznati pesnik i psihoanalitičar, Alehandro Žodorovski održaće predavanje o svom opusu. Predavanje će obilovati angedotama iz veoma bogate umetničke karijere ove legendarne ličnosti, koji širom sveta ima armije fanova. Poznat po ostvarenjima iz oblasti filma, El Topo i Santa Sangre, iz oblasti stripa, Inkal i Tehnopape, kao i po svojim zbirkama poezije, ovaj izvanredni umetnik izaziva već decenijama divljenje mnogobrojnih fanova u svetu.Ovom prilikom, Jugoslovenska kinoteka uručiće mu Zlatni pečat.Uz simultani prevod.
Link to comment

Pozovem danas Veseli četvrtak da saznam po kom principu se ostvaruje popust sa članskom karticom.Javi mi se neka žena/devojka i kaže da oni samo unose račune u bazu dok program sam izračunava popuste i da su to napravili oni koji su radili program. :unsure: Na primedbu da je to program koji je pravljen za njih i da su oni smislili kako treba da radi kreće priča kako ja ne treba da znam kako se menja popust.Na primedbu da se to kosi sa transparentnošću poslovanja odgovor je da su oni privatna firma i da ja ne treba da znam kako posluju. :huh: "Kada sam postao član kluba dobio sam karticu sa kojom imam pravo na popuste i to je velika pogodnost. Kada kupujem stripove ja saznam koliki je popust tako da mi je imam informaciju koliko košta. Ali informaciju o povećanju popusta ne mogu da dobijem jer ta informacija nije javna".U nekom trenutku mi je rekla da se popust povećava na oko 3.500,00 din. pre nego što je počela da tvrdi da je to tajna.:isuse:

Link to comment
KAd vec pominjemo Veseli cetvrtak, kad li ce bre novi Marti Misterija? Ili su odustali? Ili je izasao, a ja nisam video?
Sada izlazi na četiri meseca, tj 3x godišnje :isuse:
Link to comment
KAd vec pominjemo Veseli cetvrtak, kad li ce bre novi Marti Misterija? Ili su odustali? Ili je izasao, a ja nisam video?
Italijani su nesto zeznuli tako da broj nije stigao na vreme valjda, sto znaci da sledeci, po redu, izlazi tek za 3 meseca... sto mi i ne pada tesko posto mi vec 4 komada, sto VC sto StripAgent, stoje neprocitana...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...