Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Izasao novi Marti, Kazna Elohima (ovde u KG ga ima na kioscima, upravo sam pazario :) ). Pise: Castelli; crta: Devescovi. Crtez deluje ok na prvi pogled, bolji nego u proslom broju, Misterijine Misterije su tu, kao i najava za naredni broj, Carev paun (izlazi za dva meseca).

Link to comment

Sinoc iz dosade ponovo da uzeo da citam XIII i odusevio se. Prvi put mi je nekako bio nategnut i previse me podsecao na Bornov identitet ali mi je sad bas lego. Imam prva sedam Marketprintova izdanja i bukvalno sam ih progutao. Da li je neko citao i ostatak? Obicno ovakvi serijali padnu u kasnijim nastavcima pa da ne bacam pare.

Edited by Papovac
Link to comment
  • 2 weeks later...
Izasao novi Marti, Kazna Elohima (ovde u KG ga ima na kioscima, upravo sam pazario :) ). Pise: Castelli; crta: Devescovi. Crtez deluje ok na prvi pogled, bolji nego u proslom broju, Misterijine Misterije su tu, kao i najava za naredni broj, Carev paun (izlazi za dva meseca).
odlican, jedna od boljih epizoda koje sam citao u zadnje vreme.
Link to comment
odlican, jedna od boljih epizoda koje sam citao u zadnje vreme.
hmpf, pmf... ne znam ni ja. Ideja i tema su dobre i interesantne, ali malo skripi kod samog pricanja price. Trinaesto iskusenje je, u tom smislu, bilo bolje. Bar meni. Ali, ok je epizoda. Ne zalim se :) Svakako bolja nego prethodna. Moze covek lepo da se opusti i zabavi uz nju.
Link to comment
odlican, jedna od boljih epizoda koje sam citao u zadnje vreme.
Dosadno. Ali ja nisam neki fan Martija pa mozda nisam toliko kompetentan.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ima li neko ko je aplicirao za člansku kartu Veselog četvrtka?Ja se prijavio (pre par meseci) i stigla mi pre neki dan i uz nju neki prospek. Međutim nema ni reči o tome čemu služi, tj postoje li neki popusti i sl. Jako su neozbiljni ovi iz V.Č.

Link to comment

Pfff, opet na momente bas naivna epizoda, mada za nijansu bolja i interesantnija od Zlatnog Bude (kojeg su radili isti scenaristi). Ili mi mozda samo vise prijala od Bude. Crtez je dobar, mada varira, od bas dobrog do osljarenja, ali overol™ je ok.

Link to comment
Ima li neko ko je aplicirao za člansku kartu Veselog četvrtka?Ja se prijavio (pre par meseci) i stigla mi pre neki dan i uz nju neki prospek. Međutim nema ni reči o tome čemu služi, tj postoje li neki popusti i sl. Jako su neozbiljni ovi iz V.Č.
Imam ja...ta kartica ti daje popust na stripove u iznosu od 20%...potrebno je samo da stripove narucis telefonom od VC (postarinu placaju oni) ili da skoknes do najblize "Trafike"...znam da jedna ima u Sarajevskoj u BGu...i jos jedna na NBG ali ne znam tacno gde...jedino na taj nacin mozes da ostvaris pogodnosti kartice...Pitao sam i u Darkvudu ali kod njih taj popust ne vazi...ali oni imaju poseban popust i uglavnom su im redovna izdanja jeftinija nego na kioscima...
Link to comment
"Zabava za celu porodicu", autorski strip Vladimira Tadića. Malo predstavljanje možete pročitati ovdeHvala na pažnji cool.gif
Samo da pitam...da li je to onaj isti Vladimir Tadic koji je bio u redakciji Veselog Cetvrtka?
Link to comment

Druga trafika Veselog je u bloku 23 (kod Maxija, pored bivšeg HB restorana) i tu su već cene niže od regularnih maloprodajnih. Da li ta kartica daje dodatni popust ?

Link to comment
Druga trafika Veselog je u bloku 23 (kod Maxija, pored bivšeg HB restorana) i tu su već cene niže od regularnih maloprodajnih. Da li ta kartica daje dodatni popust ?
Eh to ne znam sada...jer nikad u stvari nisam kupovao u Trafici...od VC sam narucio Dilan Doga kolekcionarsko izdanje i jos par stripova...ne ukupnu cenu sam dobio 20% i to je to...Po nekoj logici na cenu stripa u Trafici ako imas karticu dobijes jos 20% popusta...ja bar tako razmisljam...
Link to comment
Imam ja...ta kartica ti daje popust na stripove u iznosu od 20%...Pitao sam i u Darkvudu ali kod njih taj popust ne vazi...ali oni imaju poseban popust i uglavnom su im redovna izdanja jeftinija nego na kioscima...
S tim da u Darkvudu vec postoji popust od nekih 18%. Tako da ti izađe (skoro) kao da si kupio u Darkvudu. Naravno katalog izdanja ne postoji nigde jer im praktično ne postoji pa ne znam ni kako znati šta da naručiš. Dakle kartica je glupost.Inače poslao sam im jedan polu-besan mail pre par dana, gde sam ih ispljuvao.. nisu mi odgovorili cool.gif btw: Kupio si Dilana Doga kolekcionarsko!!! Skupo, brate! Za tri epizode dati 1200 din je previše, makar sto puta bilo u tvrdom povezu. Za te pare može da se kupi tvrdo-koričen Rat i mir.
Link to comment
S tim da u Darkvudu vec postoji popust od nekih 18%. Tako da ti izađe (skoro) kao da si kupio u Darkvudu. Naravno katalog izdanja ne postoji nigde jer im praktično ne postoji pa ne znam ni kako znati šta da naručiš. Dakle kartica je glupost.Inače poslao sam im jedan polu-besan mail pre par dana, gde sam ih ispljuvao.. nisu mi odgovorili cool.gif btw: Kupio si Dilana Doga kolekcionarsko!!! Skupo, brate! Za tri epizode dati 1200 din je previše, makar sto puta bilo u tvrdom povezu. Za te pare može da se kupi tvrdo-koričen Rat i mir.
Da upravo to i kazem...ali ko nije iz BG ili nema trafiku u svom gradu...onda bas i nema drugog resenja za popust...Sto se tice DD...pa jednostavno imam solidnu kolekciju pa nisam zeleo da propustim nesto...slazem se da je cena jaca ali jbg...meni nikad nije zao da dam kintu za strip :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...