Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

valjda ce vas ovo probuditi.luna brothers. preporucio glavni stripovski savetnik, a ja ne pamtim kad sam brze nesto procitala.valjda ce vam biti dovoljna naslovnica.acvr.jpgu stvari, verovatno nece. onda bolje i ovo, samo za svaki slucaj u spojler.

Girls2pg23.jpg

Link to comment
valjda ce vas ovo probuditi.
ovo sam citao kad se pojavilo - bilo interesantno u pocetku, ali mi se nesto nije kraj svideo.mozda iskopam sa harda pa prodjem ponovo.
Link to comment
ovo sam citao kad se pojavilo - bilo interesantno u pocetku, ali mi se nesto nije kraj svideo.mozda iskopam sa harda pa prodjem ponovo.
probaj, mislim da vredi.sad pokusavam da ujurim taj sword koji sad rade, deluje isto veoma zanimljivo.
Link to comment

Jel zna neko gde se u Beogradu moze naci V for Vendetta? Moze i na srpskom mada bi bolje bilo na engleskom. U Platou kazu da su imali ali su rasprodali.

Link to comment
Pretpostavljam da može u Alan Fordu u 24. bloku. Ako ti je daleko, mogu ja danas pitati i popodne ti napisati da li ima...
Ako budes prolazio baci pogled.Hvala! :)
Link to comment

ajoj... koje sranje.znate ovog novog supermena? e pa taj isti glumac ce da glumi dilan doga koji je valjda poceo da se snima ili tek treba.a glumi i toda iz skot pilgrima [i to je pocelo da se snima].bljak.

Link to comment

uh od scotta se generalno ne nadam previse.a procitao sam ponovo 5-icu koja mi na prvo citanje nije legla i sad mi je bolja... stvarno je malo tuzno (to mi rekao drug, pa kad sam shvatio da ne znma zasto je tuzno, reko mora da ipak treba ponovo da procitam)nego ovaj je nacisto poludeo majci...9780785132288.jpgnabavio sam sada i sve catwomankea ovo je dosta bolje od shortcomings, mozda cu da probam i jos raniji 32 storiesSummer%20Blonde%20Faber%20edition%20Adrian%20Tomine.jpgin other news, u medjuvremenu sma procitao mnogo bendisa u raznim varijantama, ukljcujuci ihouse_of_m_01_cvr.jpgkoji mi se prilicno svideo, ali i dalje mi je mucna ideja da se upustim u sve moguce marvel crossover i event kombinacije.+ 1 blast from the past surprise find...4144.jpgnije dobro ko foundation, al nisam ni znao da postoji.

Link to comment
Jel zna neko gde se u Beogradu moze naci V for Vendetta? Moze i na srpskom mada bi bolje bilo na engleskom. U Platou kazu da su imali ali su rasprodali.
Imaju u Alan Fordu... 1200 rsd..
Link to comment
Zahvaljujem. :)
Молим, и други пут ;)
jesi gledao mini seriju, valjda je BBC pravio, meni je odlicna.inace Neverwhere je moj omiljeni Gaimanov roman.
Нисам.
Imaju u Alan Fordu... 1200 rsd..
Који, белопутни или странски? Ако је бп-ов, боље је не бацати паре, с обзиром да су они усрали ово оздање биг тајм, веч покушати наћи оригинал.Прочитах малко Гејмана, Eternals-е и Black Orchid. Орхидеја ми се свидела, али сам поприлично разочаран Eternalsима. Сама прича је имала јако добар потенцијал, али су ограничења које је Марвел поставио пред Гејмана, а то је да се Eternalsи пошто пото угурају у Марвел јуниверзум, а и то поприлично безуспешно, довели до тога да сам причу једва привео крају. После разочарења са 1602, добисмо још једно такво у браку Марвел-Гејман. Боље би му било да се држи ДиСија ко пијан плота.На реду мије да довршим компилацију оног идијота Кевина Истмена под називом Ронинбебоп (или тако нешто), а онда следи Зот! Скота Мекклауда, којег пазарих синоћ у Барнсендноблсу у ДиСију...На поклон сам добио од колеге с посла комлит ран Причера, тако да ме и то чека по повратку у Њујорк:мљац:
Link to comment

skim, marico tamaki,zbog cele zbrke oko nagrade gde kriticari izgleda nikako da shvate da su kod GN crtez i tekst kao nokat i meso i da jedno drugo dopunjuje i objasnjava.ja licno volim te autobiografske, coming-of-age story , ovo svakako nije ni fantastican playboy ni jos bolji epileptic, ali je okay.crtez nije polished vec je polu-zavrsen, sketchy sto potpuno odgovara tekstu.2+kurdi, somer blonde je bas drazesna prica i pored ponovljenog loss and loneliness.\, ali su meni i pored toga njegovi outcastovi-protagonisti simpaticni...prepoznatljivi tomin, i najbolji u 32 stories.

Link to comment
uh od scotta se generalno ne nadam previse.a procitao sam ponovo 5-icu koja mi na prvo citanje nije legla i sad mi je bolja... stvarno je malo tuzno (to mi rekao drug, pa kad sam shvatio da ne znma zasto je tuzno, reko mora da ipak treba ponovo da procitam)
mnogo je tuzno, nije malo. srce mi se pocepalo na "you'll be back, right? - yeah... sure".moram da prestanem da citam ove tinejdzerske drame.
nabavio sam sada i sve catwomanke
o brubakeru kasnije, naravno. sem sto cu zbog ovoga da popizdim jer tamo gde su postavljene webzode ne moze da se gleda sem ako nisi u americi, zatajili i pirati i jedino preostaje da se ceka da izadje dvd u julu. a sigurna sam da ce jebeni tarantino moci samo da se pokrije usima.stigo mi i morrisonov batman rip, mnogo lepo izdanje, ali se jos drogiram spajdermenom u svacijem izdanju pa se ne usudjujem da predjem na mracnog viteza jos uvek.a za spajdija, pa ludilo potpuno. do skoro sam mislila da najvise volim bendisovog. onda ugrabim millarovog2439-1.jpgi odlepim. (poseban bonus je sto je tata millar pisao pogovor)al onda krenem na neizgovorljivog straczynskog, pa se i na to primim.a civil war ceka li ceka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...