Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Japanac traži dozvolu da se oženi likom iz stripaStripovi su izuzetno popularni u Japanu, a pojedini izmišljeni likovi postaju i slavne ličnosti ili čak seks simboli. Jedan Japanac pokrenuo je onlajn peticiju kako bi skupio milion potpisa i naterao vladu da donese zakon koji dozvoljava brakove sa strip junacima, piše news.com.au.?Više nisam zainteresovan za tri dimenzije. Osećam se bolje u dvodimenzionalnom svetu. Voleo bih da sam stanovnik takvog sveta?, izjavio je Taiči Takašita, čijoj se kampanji već priključilo na stotine ljudi. ?Ipak, sa današnjom tehnologijom to je nemoguće. Stoga bih voleo da se makar odobre brakovi ljudi i dvodimenzionalnih likova.?Bračna statistika u Japanu pokazuje da sve manje mladih staje na ludi kamen jer im je teško da pronađu partnera za čitav život.Jedan od potpisnika peticije rekao je da dugo vremena nije mogao da se zaljubi u stvarnu osobu i da je trenutno veoma zaljubljen u izvesnu strip junakinju.?Znam da je ona izmišljena, ali ja sam svejedno zaljubljen. Voleo bih da se odobre brakovi sa strip junacima po bilo koju cenu?, rekao je potpisnik nesvakidašnje peticije.Japanski ljubitelji mange ponekad idu do ekstrema, zaključio je sajt news.com.au. Početkom oktobra, jedna zavisna Japanka stavila je oglas na sajt u kome traži nekog da ubije njene roditelje, nakon što su joj naredili da baci stripove koji su ispunili tri sobe u kući. (Blic)Jill, udaj se za mene

Edited by 3opge
Link to comment

Za pola dana pročitah 25 epizoda Walking Dead-a. Ovo je ZLO kakva navlaka. Srećom imam još toliko pa će u međuvremenu da se nađe i ostatak, koliko uopšte epizoda ima??Jbt, da mi je neko pričao da ću ovoliko da se navučem na nešto sa zombijima (obzirom da sam Resident Evil sanjala 10 dana) ... lele .. sad evo me sedim na poslu i čitam strip :wacko:A da, daću kasnije review o Northlandersima (courtesy of Kudravi Gaučos)

Link to comment
Za pola dana pročitah 25 epizoda Walking Dead-a. Ovo je ZLO kakva navlaka. Srećom imam još toliko pa će u međuvremenu da se nađe i ostatak, koliko uopšte epizoda ima??
Heh, zanimljivo, i ja sam juče uzeo The Walking Dead po prvi put i pročitao sve bez pauze. Jeste navlaka, mada me nerviraju nekad ekstremno tupavi dijalozi. Takođe mi se ne sviđa gde je zaplet krenuo pri samom kraju, prelaze iz "survival horror" u neka "save the world" sranja.Epizoda do sada ima 53, plus nekih par specijala na koje ne vredi trošiti vreme.
Link to comment

A što se Nothlanders tiče, prilično solidno. Nisam mislio da će "Norse Rambo" setup apelovati na mene, ali eto, nekako... Malo mi je glupav dark ages political commentary, ali šta da se radi.

Link to comment

Upravo kupio novog Martija: Povratak u Nedodjiju. Stampali su na kraju Misterijine misterije koje idu uz ovaj broj, ali i one koje su trebale da idu uz prethodni. Zasto prosli put nisu stampali, nego sad, ne znam. :) (sad videh, pise u uvodu, da su Misterijine misterije "tehnickom greskom" izostavljene iz proslog broja)Na pocetku ima uvod, ukratko o prethodnim avanturama u Nedodjiji, iz starih brojeva.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Voistinu. Takodje, fin tekst o stripu, samo ne vidim razlog kukanju zbog "zbrzanog" kraja. Sto puta vise volim da se strip zavrsi na vreme (Preacher) nego da do beskonacnosti siluje dobre pocetne ideje (100 bullets). Znam neke koji bi pratili dogodovstine cukununuka danasnjih Dzonsonovih radije nego da batale. Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment

u, ovo deluje zanimljivo.krenuo vec da narucim al imam jedno pitanje - jel hrvatsko izdanje cb ili kolor?na zapadu je trade izasao b&w iako su sveske bile u koloru.

Link to comment

Tek sad sam video pitanje. Crno belo izdanje ali uzasno luksuzno izdanje. Ne znam da li si video hrvatski From Hell, ali nesta slicno. Masivne korice i format veci nego kod amera. Apsolutno zasluzuje paznju. Inace cena u Srbiji 2 700.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...