Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Први пут чујем ово за Сендмена и ФДУ. 

 

Гејмен је добар приповедач, ја волим и његове књиге (нарочито оне за клинце попут "Дан када сам трампио тату за две златне рибице"), а од ових за маторе Књигу о гробљу. Није никакав култ, на пример Гарт Енис ме много боље вози, али да је добар, добар је скроз.

Link to comment

Клинац ми је данас завршио "Океан на крају путељка", каже да је чудна и супер. Читаћу је када завршим ово чиме се сада гњавим па ћу да ти кажем какав је сада. Стално одлажем читање новог Сендмена. 

Link to comment

Meni je i ta Knjiga o Groblju onako malo decija. Ali da ima Geiman jako dobrih stvari. Doduse Sandmana jos nisam zapoceo sto je cudno jer sam npr Lucifera progutao.

Link to comment

ja se moram sloziti s vasicem. nikada nisam bio clan tog kulta.

 

По обичају друже Киме.  :s_c:

super, jos jedan dokaz da je fdu kriv za sve nesrece ovog sveta :D

 

 

 

 

Први пут чујем ово за Сендмена и ФДУ. 

 

 

Ја то оно преко кума и тих неких његових другара, па пошто на другом месту нисам срео људе који се на Сендмена прже, а Србијица је релативно мала претпоставих да је тамо почело. Мени осим Америчких Богова Гејмен је танак. Чини ми се да хоће да буде паметнији него што јесте.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

stos tice Sendmena, tesko dae tad bilo vecheg fana... 1 od najdrazih rodzendanskih poklona;

 

 

sndmn_zps5878cfc2.jpg

 

 

i danas visi iznad kreveta de spavam

Link to comment

Осим Торњева Боа Морија има ли шта још од стрипова са средњевековном тематиком а да није радио Хал Фостер да вреди?

Link to comment

Осим Торњева Боа Морија има ли шта још од стрипова са средњевековном тематиком а да није радио Хал Фостер да вреди?

meni woodovi northlanders nisu losi. mada bih uvek tesko zaradjeni novac trosio na fantagrafiksove reprinte valijanta koji su predivni.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

meni woodovi northlanders nisu losi. mada bih uvek tesko zaradjeni novac trosio na fantagrafiksove reprinte valijanta koji su predivni.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

Валијанта имам целог још кад га је издавао Форум из Новог Сада. Специјално се долазило у Престолницу да се пазари пошто у нашем малом мисту га није било.

+1 za Northlanders

Видех да су Викинзи у питању.  Мене више занима да ли има нешто високи и касни средњи век. 

Link to comment

Ne znam da li je bilo:

 

Download 15,000+ Free Golden Age Comics from the Digital Comic Museum.

The Digital Comic Museum offers free access to hundreds of pre-1959 comic books, uploaded by users who often offer historical research and commentary alongside high-quality scans.

 

 

http://digitalcomicmuseum.com/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...