Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Hi-men bi ga polomio k'o p**** :fantom:
polomio bi ga himen ko dve pi**e, samo da se ovaj nije otrgao iz kandži skeletorove magije.inače, jaaako smešan strip! prvo pojavljivanje he-mana u stripu, a sve godinu dana pre crtanog filma, pa je sve kao na bizarro eterniji gde još uvek nema orka, man-at-arms nema brkove (!), princ adam nije fin i odmeren nego se tuče po kafanama oko krigle medovine, nema ni onaj svoj mač, a ne zna da uradi ni "sive lobanje silom", nego čarobnica mora da radi makeover.inače, sada u avgustu He-Man And Friends Invade DC Universe...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Rucka does it again, Lazarus se posle nesto sporijeg pocetka pretvorio u zver od stripa posle samo 4 broja.
u, da. rucka je velika carina. i romani su mu fenomenalni, upravo citam alphu, pa se bacam na nastavak. namerno sam stavila elisa, jos ne mogu da mu oprostim sto gun machine nije onakva majstorija kakvu sam ocekivala.inace, bice skoro smak sveta, na rasporedu za citanje mi dosao francuski strip. ne znam da objasnim kako su me nagovorili, a jos manje koliko cu izdrzati."autoput sunca", citao neko?
Link to comment

nazalost, ne.inace od stripova trenutno citam samo conan: pirat <3 barbarian & prophet. da li imate nesto jos da mi predlozite?btw, zna neko da li se paul popeov haggard west pojavio na 'kioscima'?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...