Jump to content

Stripovi


precog

Recommended Posts

Kupio juce Ubistveni vic, lepo izdanje, odlicna stampa! Videcu za prevod, ali lepo izgleda zaista, profi. :)
kasnim nedopustivo, nekako mi promaklo.priznajem da nisam provalila da je domace izdanje kad sam uzela u ruke.idealan poklon, kilometrima ispred avanture belog puta, stvano svaka cast.odlicno, zaista, boje ocuvane, odlican povez, jasne nijanse.prevod bi mogao da bude malcice opusteniji, mada je svako ko se uhvati sa murom pobednik sam po sebi.ako bih zakerala, postoji li mogucnost da se prevedu i reci/recenice unutar same slicice?Naslovna-I.jpgjedino mi zao sto nema jos neceg za one koji nisu navuceni na bonelija i ostale italijane :(
Link to comment

Hell yeah!!! ^_^Slazem se sa lubom, treba da izdaju sto vise tih kljucnijih naslova da izdaju, a narocito Batmana (nadam se Arkam Asajlemu i ostalim Morisonovim Batmanima, moze RIP, moze i bilo sta iz aktuelne produkcije kad se skupi u neku vecu celinu, zatim Long Halloween i Dark Victory, Hush, Brubekerove Batmane, Knightfall, No Man's Land...)! Ja cu sve to da im kupujem! :D

Link to comment

odlicno za batmana a sada mala moba za pomoc.upleo sam se u marvelov civil war i skapirao da tu ima dosta sranja. elem, pomagajte sta da citam a da ne izgubim neku osnovnu nit. dakle samo obavezne trejdove.

Link to comment

Jel' čita neko ovde Scalped još uvek? Ja stigao do pretposlednjeg broja, i shvatio da ništa više ne pratim. Uopšte mi nije jasno kakav problem ima onaj ludi deda Catcher sa Red Crowom, zašto je onaj mali jednooki toliko nadrkan odjednom, zašto je uopšte bila ubijena Gina Bad Horse... Sad bi valjda trebalo da uzmem od i sve iščitam od početka, ali nemam živaca. Muka mi je od cliffhangera koji ne vode nikuda, samo čekam da se završi u (slaboj) nadi da ću nešto ipak pohvatati.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sandman prequel? :isuse:Od vitalnog je značaja da se jedna potpuno nebitna rečenica iz ranih epizoda (pre 25 godina) razradi u ceo strip. Ne bismo mogli da živimo ne znajući zašto je Morpheus bio umoran dok se vraćao kući <_<

Link to comment

Могао је да изабере било коју реченицу из Сендмена, Књиге о гробљу, Коралине или било које своје књиге за децу па да најави да ће нешто да ради на основу те реченице и од мене би добио :Hail: .

Link to comment
Ima li nesto na sta ti neces kookati™? <_< Ko ce ovo docekati...
Ne.Sandman je savršen as is. Ovo je puko ceđenje para iz suve drenovine. Neil najzad otkrio da se od twittera ne živi.
Link to comment
Могао је да изабере било коју реченицу из Сендмена, Књиге о гробљу, Коралине или било које своје књиге за децу па да најави да ће нешто да ради на основу те реченице и од мене би добио :Hail: .
x
Link to comment
  • 2 weeks later...
GETJ_COVER.jpgbourdain-get-jiro-2.jpgGet Jiro!anthony bourdain napisao scenario za strip smesten u svet u kom kuvari vladaju svetom a ljudi se bukvalno ubijaju da dobiju mesto u restoranu. jako zabavno...
Link to comment
odlicno za batmana a sada mala moba za pomoc.upleo sam se u marvelov civil war i skapirao da tu ima dosta sranja. elem, pomagajte sta da citam a da ne izgubim neku osnovnu nit. dakle samo obavezne trejdove.
vodila sam se po ovoj listi kao streber. ovde ti je otprilike pregled kad je sta. preskakala sam i ja neke delove, a sad kao posteni pirat, drzim ove glavne pejperbekove pored kreveta da se podsecam kad citam neki novi marvel.i na tu temu, gde je kurdi? mislim da je vreme da se brubejkeru oda pocast kao najvecem. zgutala sam ove njegove derdevile za dva dana, covek je apsolutni bog. grizem nokte dok ne stigne fatale.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...