Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

Fruktal marelica zakon. I moje prvo pijanstvo sa rodjenom sestrom - dodavali malo votke. Pa posle dodavali malo marelice :D

 

E, ne, lazem, miksovali smo sa Metaksom, 5 zvezdica

Edited by aram
Link to comment

Fruktal kruška :wub:

Kako ono beše - kaša od bundeve je neka osnova za sve te guste industrijske sokove?

Pa to, pola-pola. Pola jedne bundeve i pola jedne maline = sok od malina :D

Link to comment

jbte, moje detinjstvo je bilo ko titovo: pili smo domaci sok od visnje, i to nesto malo dok ima, na rastvaranje od pomorandze samo u posebnim prilikama, slatkisi jok, nista keks, grickalice, ne secam se ni cokolade, bombonjera ako udje u kucu, na ista vrata ce i izaci kao poklon :D

 

 

tako da objektivno, mene slabo radi prehrambena nostalgija, jer nisam jela, al me radi nostalgija za cega sam sve zeljna ostala :D

Edited by darling
Link to comment

jbte, moje detinjstvo je bilo ko titovo: pili smo domaci sok od visnje, i to nesto malo dok ima, na rastvaranje od pomorandze samo u posebnim prilikama, slatkisi jok, nista keks, grickalice, ne secam se ni cokolade, bombonjera ako udje u kucu, na ista vrata ce i izaci kao poklon :D

 

 

tako da objektivno, mene slabo radi prehrambena nostalgija, jer nisam jela, al me radi nostalgija za cega sam sve zeljna ostala :D

Dete 90-tih?

 

Sent from my 8079 using Tapatalk

Link to comment

Znaci pikuse i corkanja i klise, a kad roditelji odu korito i svinjska glava?

 

haha "glavuša", doduše ne svinjska nego jagnjeća je bio kanibalistički ritual porodične radosti.

 

 

 

Vegani i finii ljudi napustite spoiler!

Ja sam naj voleo krompir iz te tepsije al otvaranje lobanje, ko će mozak, kome oko, kome krta obrazina a svo vreme zubi i izplažen jezik na pladnju :P

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...