Jump to content

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

Si ti ova nadrndana s masnicama u kosi¿  :)

:lolol: Nisam, sivi dzemper, crvena bluza. Ta namcorasta nije bila deo standardne postave, zbog matoraca morala na rodjendan verovatno, otud nadrnd.

Volim sto roditelji danas organizuju plejdejte za decu, nase je boleo djoka da organizuju svoj socijalni zivot prema klincima, gde si se nasao i sa kim to ti je, snalazi se. Pa kad ti se oko nogu vrzmaju deca 5 godina mladja popizdis, ili te ignorisu oni sto su 5 godina stariji jer ne zele ni u istoj prostoriji da budu sa tobom ... e to je bio social skills trening. 

Edited by hansolo
Link to comment

Nisam se druzila redovno samo kad dodju kod babe incidentno /tu sam ja bila pozajmljivana iz komsiluka/ i, na srecu, nisu nam se roditelji druzili ... ovde su tri devojcice i jedan muski, ti mislis da je ijedan od njih imao ovoliko stila i bio tako lepo dete.  :lolol:​ 

Edited by hansolo
Link to comment

Atached image

 

Kako je iskusno sklonjena etiketa, nema prodakt plejsment za džabe :D

 

Inače pre Jupija pvi žuti sok Ora pa Pipi pa negazirani Dvojni C. Izgleda da sve to još uvek postoji a i Traubisoda se par puta vraćala al tu neki pravni problemi oko licence izgleda, inače to je napitak iz tridesetih još i baš mi se pije sad.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Ova tura, kad moras da probusis dve rupe dijagonalno da mozes lepo da sipas ... secam se kad je izasao ovaj sa sargarepom i moje reakcije "are you fuckin' insane" kad su matorci pokusali to da mi podvale jer je navodno zdrav. Sok od sargarepe  :yucky:  :)

 

post-1934-0-93923000-1510692165_thumb.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...