Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

4 minutes ago, Bandito said:

 

A Kineski kulturni centar? :)

 

Ne znam jel se računa :P

 

Quote

Идејно решење урадиле су кинеске архитекте

 

Quote

Delom zgrade u kome se nalazi Kineski kulturni centar rukovodiće Ministarstvo kulture i turizma Kine

 

Edited by Time Crisis
Link to comment

Baletska škola i koncertna dvorana na Limanu. Ne znam da li ima išta osim toga.

One silne kulturne centre ne računam jer su samo sredili raspadnute fabrike i skladišta (mada je to isto plus).

Link to comment
30 minutes ago, Nevernik said:

Baletska škola i koncertna dvorana na Limanu. Ne znam da li ima išta osim toga.

One silne kulturne centre ne računam jer su samo sredili raspadnute fabrike i skladišta (mada je to isto plus).

Sredili su i Kabelovu zgradu za M&I, valjda ,i jednu halu Kabela će da pretvore u IT centar za Šnajdera...

 

Milsim, nije novo, ali od te hale su bili ostali smao stubovi, gotovo da je celo rađeno iz početka...

Link to comment
On 6.9.2022. at 13:28, milfisland said:

Novi Sad je grad koji najviše propao od kraja osamdesetih do danas, a da nije bio u ratnoj zoni. U Srbiji, a moguće i u bivšoj SFRJ. Od ozbiljne gospoštine do malo veće Batajnice. 

Slično kao Herceg Novi u Crnoj Gori koji sada dobača maksimum do ružnije verzije Trebinja sa izlazom na more, a bio jedan ušuškani kulturni i medicinski centar na Mediteranu.. 

Žao mi je što je tako. Volio sam doći.

 

 

Ne mogu da sudim ali pre par nedelja na nekom posl. ručku... Lep restoran, pristojna hrana ali nivo gostiju zlo. Kao BG 90-tih, ekipice staju na sred bulevara, blokiraju uredno parkiranje ljude, cmakanje, đe si kumaro, đe si brate, bacanje ključeva i telefona po stolu, daj meni ono moje... 

Da ne dobijem pljuvačinu i mene je isti voz don'o ali NS sada i NS od pre 20-30 godina nebo i zemlja. 

Link to comment
Ne mogu da sudim ali pre par nedelja na nekom posl. ručku... Lep restoran, pristojna hrana ali nivo gostiju zlo. Kao BG 90-tih, ekipice staju na sred bulevara, blokiraju uredno parkiranje ljude, cmakanje, đe si kumaro, đe si brate, bacanje ključeva i telefona po stolu, daj meni ono moje... 
Da ne dobijem pljuvačinu i mene je isti voz don'o ali NS sada i NS od pre 20-30 godina nebo i zemlja. 
Pauza na bulevaru?
Link to comment
8 hours ago, vookela said:
13 hours ago, Zaboravan said:
Ne mogu da sudim ali pre par nedelja na nekom posl. ručku... Lep restoran, pristojna hrana ali nivo gostiju zlo. Kao BG 90-tih, ekipice staju na sred bulevara, blokiraju uredno parkiranje ljude, cmakanje, đe si kumaro, đe si brate, bacanje ključeva i telefona po stolu, daj meni ono moje... 
Da ne dobijem pljuvačinu i mene je isti voz don'o ali NS sada i NS od pre 20-30 godina nebo i zemlja. 

Pauza na bulevaru?

Jeste na bulevaru ali ime nisam zapamtio... Može biti da sam otišao mečki na rupu, mada koliko su medvedi ili wanabe žestoki momci, nisam siguran. 

Link to comment
18 hours ago, vookela said:

Ugao bulevara i B.Ribnikar, kod centrale ex Credit Agricole? Pa jbg, bio si kod mecke na rupu dosao 1/1.

Jeste, to je taj koncept™ . :D

 

Link to comment
Just now, Zaboravan said:

Sad ne znam šta da mislim o čoveku koji nas je tamo skupio. 

Da nema pojma ko dolazi tamo, a bilo mu je zgodno i uz put da se tamo nađete?

 

To kao kad je meni žena jednom, pre 7-8 godina predložila da odemo u Gondolu... Uopšte nije kontala koja ekipa tamo sedi, a bilo joj zgodno jer joj kanc bio relativno blizu... Kako se ona zapanjila kad sam objasnio ko se tamo sve nallazi...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...