Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Gradonačelnik Igor Pavličić odbio gostovanje kod Ljubice Gojgić pre 7 dana i sada opet kod Jugoslava Ćosića. Tema je trebala da bude Kontrast.

Edited by Buck Naked
Link to comment
kad sam bio u NS pre jedno mesec dana baš sam zagledao grafite... "podbara", "detelinara", "liman", mislim da je jedan čak bio i sa znakom uzvika. Bio i jedan simbol anarhije, verovatno ispod MPovog prozora
ispod mog prozora se smenjuju murali ratka mladica i snp nasi nepismene parole. Sa mojim povremenim uzaludnim saranjima...
Link to comment

sta sad fali sranju po deci?? Pedodefekacija je ovde minimum sto posten covek ima da obavi!Uuuuh, zamisli ponosne roditelje kako stizu KIA dzipovima po decu u privatno zabaviste a svima na Samsung androjidu melodija ova pesma...Kume, slusaj ovo! Da, dolazim na konvenciju, samo da vidim jel tast sredio za one videobimove preko firme... Vidimo se na slavi, pozdravi Veru i oca Nagvantija.

Edited by Mp40
Link to comment
sta sad fali sranju po deci?? Pedodefekacija je ovde minimum sto posten covek ima da obavi!Uuuuh, zamisli ponosne roditelje kako stizu KIA dzipovima po decu u privatno zabaviste a svima na Samsung androjidu melodija ova pesma...Kume, slusaj ovo! Da, dolazim na konvenciju, samo da vidim jel tast sredio za one videobimove preko firme... Vidimo se na slavi, pozdravi Veru i oca Nagvantija.
:wub:
Link to comment
Gradonačelnik Igor Pavličić odbio gostovanje kod Ljubice Gojgić pre 7 dana i sada opet kod Jugoslava Ćosića. Tema je trebala da bude Kontrast.
Pazi to sto je odbio da navrati kod Jugoslava to mu je greska, posto kod njega svako poentira.E kod Gojgic vec teze...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...