Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Dobro, objekat SADA ne ispunjava uslove za rad... A kako je dobio dozvolu, ko je odobri da se tu dozvoli klub u startu priče, pre zilion godina, bez adekvatne protivpožarne zaštite?Hoće li neko postaviti u medijima to pitanje? Jer, ako sad ne ispunjava, šta mislite da li je pre 25 godina ispunjavao? Uopšte, ko je dozvolio da tu bude diskoteka?

Edited by radisa
Link to comment

kada bi pozatvarali sve firme, ugostiteljske, a i ostale, koje ne ispunjavaju zakonom propisane norme u zastiti od pozara, ili norme u svim ostalim aspektima bezbednosti, ostalo bi 20ak % onih koji rade. tada bi se digla kuka i motika, pa bi bilo "ne daju nam da radimo", "ova firma hrani jos 100 porodica", "pljackaju nas bitange" i dosli bi opet do nemogucnosti uspostavljanja sistemskog reda. inace, svojevremeno su me svi zajebavali kad sam pricao kako smo u firmi redovno svake godine imali test i prakticni deo iz ppz, pa ja uvek uzimao aparat da gasim male pozare za obuku, jer je ostale bilo blam.

Link to comment

Hrani 100 porodica i sahrani par ljudi...prihvatljivo. Bitno da gazda cepa lovu....Ko ima para za zakup lokala-podruma u strogom centru - mora da ima para i za sigurnost. U suprotnom nek pali na periferiju, selo ili nek ugasi firmu.

Edited by Harry D'Amour
Link to comment
moronskog hvatanja za necije stilske figure
čemu penjenje? mislio sam da si bio ozbiljan kada si poželeo da civilizuješ državu, ali ako si samo figurativno stilizovao - sve je ok. cool.gif
Ekipu jednostavno treba pobiti mitraljezima, to bi bio, tako reci, jedan civilizacijski iskorak.
Link to comment

gražu izdaju frizeraju, podrum kafani a vrh zgrade prodaju nekom baji da zida vikendicu..... evilsmile.gif Penzosi u Z.J cepaju ugalj zimi.. pojedini su ogulili fasade jer "nemaju para", a ovi drugi puštaju da sama padne... o klimama koje zalivaju prolaznike i zarđalim nosačima ne vredi trošiti reči..... Jbt. to je čitava kultura "bolikite" i "neće valjda" .....

Link to comment
kada bi pozatvarali sve firme, ugostiteljske, a i ostale, koje ne ispunjavaju zakonom propisane norme u zastiti od pozara, ili norme u svim ostalim aspektima bezbednosti, ostalo bi 20ak % onih koji rade. tada bi se digla kuka i motika, pa bi bilo "ne daju nam da radimo", "ova firma hrani jos 100 porodica", "pljackaju nas bitange" i dosli bi opet do nemogucnosti uspostavljanja sistemskog reda. inace, svojevremeno su me svi zajebavali kad sam pricao kako smo u firmi redovno svake godine imali test i prakticni deo iz ppz, pa ja uvek uzimao aparat da gasim male pozare za obuku, jer je ostale bilo blam.
Što bi se digla kuka i motika ? Nije se digla kuka i motika kad su rasprodali tolike firme i doveli do rekordne nezaposlenosti, pa ništa, nikakvih masovnih protesta. Sad bi kao nešto bilo kada bi pozatvarali te rupe. Ništa ne bi bilo, ko i za sve drugo u ovoj državi, pričalo bi se pet dana, i onda bi se svi navikli na novi režim.Pošto je očito da od države same leba nema, onda državu moraju pritisnuti građani. Roditelji, koji će sada svaki vikend strepeti oće li im se deca živa vratiti iz rupa i golubarnika u koje izlaze. Neka roditelji izađu u masovnom broju, pritisnu vlasti, da se obavi temeljni, a ne kozmetički pregled objekata u kojima im deca borave, da se pozatvaraju te buvare, da se skrati radno vreme kafića, a ne da im deca ko zombiji bauljaju kući u šest ujutru. Takav protest bi apsolutno podržao i došao na isti. I da traje dok se zahtevi ne ispune, i dok kilava država ne odradi nešto.
Link to comment
šta je bre ovo? ovo je vlasnik diskoteke?10252117994f7af13aac4ac414763967_orig.jpghttp://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=04&dd=03&nav_category=16&nav_id=597015verovatno je u pitanju rođak/paravan pravog vlasnika, ali su uhapsili zakupce koji se vodili klub
Dacic raskrinkava kriminalnu zaveru. Vodja globalne mreze izazivaca opste opasnosti! Samo ostro!!Ne stati ovde! Sad uhapsiti i stolara koji je pravio inventar, semenkara ispred koji radi... Edited by Mp40
Link to comment

Šta je ovo? :mellow:novine.jpgJa video jedan broj, ima intervju sa Čankom, kao i turbo uvlakački "proveli smo dan sa..." članak o Bajatoviću. Taj je bilo jako mučno čitati, intervjuišu mu i sekretarice koje izjavljuju kako je veliki frajer i dasa.

Link to comment
Što bi se digla kuka i motika ? Nije se digla kuka i motika kad su rasprodali tolike firme i doveli do rekordne nezaposlenosti, pa ništa, nikakvih masovnih protesta. Sad bi kao nešto bilo kada bi pozatvarali te rupe. Ništa ne bi bilo, ko i za sve drugo u ovoj državi, pričalo bi se pet dana, i onda bi se svi navikli na novi režim.Pošto je očito da od države same leba nema, onda državu moraju pritisnuti građani. Roditelji, koji će sada svaki vikend strepeti oće li im se deca živa vratiti iz rupa i golubarnika u koje izlaze. Neka roditelji izađu u masovnom broju, pritisnu vlasti, da se obavi temeljni, a ne kozmetički pregled objekata u kojima im deca borave, da se pozatvaraju te buvare, da se skrati radno vreme kafića, a ne da im deca ko zombiji bauljaju kući u šest ujutru. Takav protest bi apsolutno podržao i došao na isti. I da traje dok se zahtevi ne ispune, i dok kilava država ne odradi nešto.
ovde su poginuli odrasli ljudi a ne deca. ne vidim da je svest o sigurnosti razvijena medju ljudima, nazalost, da bi pritiskali drzavu. vise njih ima koji reaguju u stilu, ma drzava ce meni da kaze da vezujem pojas, vozim 60, radovno kontrolisem instalacije u svom stanu, i tako dalje. isti taj narod je i vlasnik kafica, odgovorno lice u firmama, policajac, zakonodavac ili inspektor. dok se svest o sigurnosti ne promeni kod bar polovine stanovnista i dalje ce se resavatitm od slucaja do slucaja, kao do sada.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...