Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Uopste ne volim kada nesto ima slasher i horor elemente

 

uhhh... + milijon..... misim da ga zbog toga i izbegavam...... Saw mi se, recimo, ne dopadaju... misim da sam pogledala samo prva 2

Link to comment

L'intstagod mi mrlja koje se najcesce setim u celokupnom hororaskom cv-u. Uvalio burazeru da gleda tad kad je bio aktuelan, on mi porucio da mi sve to bas i ne treba u zivotu, i tako jbg...u medjuvremenu saznao kompletnu pricu i sad nema mnogo smisla gledati, a oduvek sam imao jaku zelju, nije da nisam. Sve racunam zaboravicu zaplet za par godina ako budem partijao dovoljno jako, pa onda polako...

 

Inace ta 2 francuza rade nekakav leatherface origin story, videh tu vest vec negde ovih dana. Zvuci zanimljivo, bice sranje.

Edited by Ruxin
Link to comment

uhhh... + milijon..... mislim da ga zbog toga i izbegavam...... Saw mi se, recimo, ne dopadaju... misim da sam pogledala samo prva 2

 

ja sad ne razumem sa cim se slazes :lol: volim klanje i izivljavanje ali bez filozofije!

Link to comment

stos onda napiso da ne volis kad nesto ima slasher i horor elemente?

 

volem krv, al ne volem klanje i izivljavanje - tipa Saw - .... filozofija/psiho triler horori i tome slicno - fak jea

Link to comment

a kakav je onaj Deliver us from evil? Pitao sam i na filmovima la mi niko ne odgovori....komšija gledao i reko da se prestravio... :unsure:

 

Meni sinister bio baš dobar, verovatno najbolji američki u proteklih par godina. Ali ovo novo čedo deriksona je toliko prošlo sa nekim opštim globalnim "meh, ništa novo, ništa posebno" da se baš teško kanim da mu dam šansu. Mada ni egzorcizam nije tema koja me preterano privlači. Dakle ako nisi gledao sinister obavezno mu daj šansu, a za ovo sumnjam da će te nešto oduvati.

 

i +1 za vremenski krizu! Spominjali su nekad pametniji i naočitiji među nama koliko je taj triangle 1 prijatno iznenađenje, ali ne znam gde i kad. Nije ni bitno, pretpostavićemo je bio vrlo odličan i informativan post u pitanju.

Link to comment

hm. da bih znao kako da čitam ovu ocenu - reci mi, ako te ne mrzi, na skali od 1-10, ocene ovih filmova:

 

Descent

Cabin in the Woods

Martyrs

 

Hajd da probamo:

 

Descent - 4

Cabin in the Woods - 2

Martyrs - 8

 

Koliko vidim, gađaš neke novije horore koji se dešavaju u šumi. Da li si pogledaj ovaj? Odličan! Obavezna literatura!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...