Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

odličan je entity, poltergeista obožavao ko klinac, mogo bi se overiti da vidim kako sada to izgleda

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
  • 3 weeks later...

Nego hoću da skrenem pažnju da se na kioscima pojavio novi film tima i kima. Ne znam da li baš spada u horor, ali sumnjam da bi braća mo zanimala ikog van ovog topica. Gleda mi se vazda, no traje dugo a plašim se da neću imati vremena skoro. Pa ako nekom deluje zanimljivo nek baci pogled pa javi na topic vredi li mog unutrašnjeg hajpa. :)

 

A psychopathic Japanese executive accidentally triggers a journalist's 'dark side'. They begin to connect over the Internet and make a complicated bond.

 

 

 

Da prijavim da valja ovo. Samo je baš sadistički, nimalo prijatno za gledanje. I ima mu se naći mali milion mana ako čovek baš hoće, ali nema potrebe. :) Kad se podvuče crta dobar je film i planiram da ga gledam ponovo nekom prilikom.

 

A sa druge strane spektra sam gledao willow creek (blair sasquatch project približnije rečeno) koji na papiru ima milion pluseva (dobra gluma, dobra hemija između glavnih glumaca, za horor standarde odlično napisan dijalog i likovi, "ona" scena od 20 min. (u filmu od nepunih 90 :D) koja je stvarno fantastična...a na kraju opet nekako nešto fali i nije to to.

Edited by Ruxin
Link to comment

Skinuo sam film pre par meseci još. Engleski titl će mi makar olakšati, nekog ex yu titla ni od korova.

 

Kill List je jedan od retkih horora da mi je bio interesantan poslednjih godina, pa velim da pogledam ovo, što bi i po temi moglo da mi bude interesantno.

Link to comment

Mene je drug odbio recima da je jedva izdrzao pola sata ~praznog umetnicarenja i odbojnih likova

 

Ja sam izdrzao ceo, ali jedva. A dobro je opisao - ceo film je izvedba praznog umetnicarenja.

 

Nije cak ni horor, psihodelicno ludilo bez ikakvog smisla..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...