Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

joj, chu par..... stotina?  :D 

 

aj da probam...

 

 

 

dracula

 

----------------------------------------

 

let the right one in

 

----------------------------------------

 

evil dead 2

 

----------------------------------------

 

dracula: pages from a virgin's diary  :heart: al ovome vech nista slicno nema [aj tink]

Link to comment

Zar su posle high tensiona snimili nešto a da nije za amerikance? Kako god, meni su i brda i pirane super na svoj način u svakom slučaju. Ogledala mi nisu delovala kao film za mene pa nisam nikad ni gledao.

 

Nego hoću da skrenem pažnju da se na kioscima pojavio novi film tima i kima. Ne znam da li baš spada u horor, ali sumnjam da bi braća mo zanimala ikog van ovog topica. Gleda mi se vazda, no traje dugo a plašim se da neću imati vremena skoro. Pa ako nekom deluje zanimljivo nek baci pogled pa javi na topic vredi li mog unutrašnjeg hajpa. :) 

A psychopathic Japanese executive accidentally triggers a journalist's 'dark side'. They begin to connect over the Internet and make a complicated bond.

 

 

Edited by Ruxin
Link to comment

Zar su posle high tensiona snimili nešto a da nije za amerikance?

 

Istina.

 

Inače, neke stvari su vrlo interesantne sa fenomenološkog stanovišta kada je reč o brojnim uspešnim neameričkim horor filmašima.

 

Hideo Nakata napravi carski "Ringu", apsolutni masterpis, zatim ode u SŠA™ i tamo snimi Chatroom, verovatno najgori film u istoriji univerzuma. Piter Džekson, čiji Bad taste i Braindead su ikone gorefest horora, ode u SŠA i tamo snima pizdarije kakve je već snimao, Xavier Gens napravi briljantan Frontieres, a onda tamo™ snimi Hitman-a, poražavajući film. Tako se i Aja usrao u samog sebe sa Ogledalima... ma imamo to i u Srbiji, Zečevićev TT sindrom je više nego korektan low budget trash uradak, danas snima Vojnu Akademiju... užas i katastrofa.

Edited by Nikodije
Link to comment

Za gensa znam da su mu producenti ukrali film koji je želeo da snimi, ne znam čak ni da li je završio snimanje na rediteljskom mestu. Sećam se toga dobro jer je taj hitman bio neviđeno pljuvanje u lice svakom ko je voleo igru. I dan danas popizdim kad se setim šta sam gledao.  :fur:

Verovatno je slična stvar sa većinom takvih priča. S tim da piter džekson ne pripada tu. I ja bih više voleo da je ostao kući i snimao najcarskije filmove u univerzumu, ali čovek rešio da se prešalta i zaradi sve pare ovog sveta, jbg.

Edited by Ruxin
Link to comment

probaj The Cottage, nije nov ali jedini koji mi pada na pamet a da vec nije preporucen ovde

 

ochem, fala..... nisam gledala

 

A Girl Walks Home Alone at Night che izgleda biti los, al bas me briga... ima gledam i jedva cekam.....

 

agirlwalkshomealoneatnight2.png?w=827&h=

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...