Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

gledao in fear- tjah tjah bolje i da nisam :)

na foru eden lake je, samo sto je eden ovaj na steroidima

 

 

I na.... nekim lekovima koji ga čine mnogo zanimljivijim, inteligientijim i uzbudljivijim.

 

Odgledah i ja. Počinje dobro, ali posle, pih.

Link to comment

Odgledah i ja. Počinje dobro, ali posle, pih.

 

+tjah

 

Ali zabavan je negativac, stoji. Woman in black kažete? 'čka sam za te duhove i utvare (tajlandski prokleti shutter me istramuirao za cijeli život otprlike), a odavno me posmatra iz dubina harda.

Link to comment

A jes ljepa....a flim deluje zajebano. Skidam pa ću da razmislim. Poslednji haunted house koji sam gledao je otprilike onaj Ti Westov (mrzi me da guglam, znate valjda), i čak me je i to iscimalo. Mrzim jump scareove!

 

Mada sam ja šaban koji voli trash i ne razume egzistencijalizam, ne bi me čudilo da na kraju odgledam ovo.

Link to comment

Erocki triler! Taj li žanr još postoji? Ja mislio da je umro krajem 90-ih.

 

Inače, obavezno gledaj Awakening, meni kudikamo bolji od Lady in Black.

Link to comment

A oću, časna forumska. Gledam ovih dana. Deluje dobro trejler, podseća na orfanato.

Nego sam zaređao u poslednje vreme te grande bellezzu (odlična), te nebrasku (možda i omiljeni ove godine), te dallas buyers club (pih tjah)....i sve tako, polovinu ovog oskarovskog repertoara. Dugujem sebi neku trešinu, vreme je.

A Zombeavers neće još neko vreme godfuckingdamnit.

Edited by bob loblaw
Link to comment

in fear - nije lose, ic nisam zadovoljna kako su priveli pricu kraju. malopre vidim da nisu imali ni scenario nego su sve snimali blair witch stajl, reditelj im je samo davao osnovne smernice. 

 

the awekening, ne znam da l ja to mogu, glavni lik se zove florence! al' ok, ima rebecca hall, a rebecca hall je meni mejnstrim parker posey, znaci idem da vidim gde ima da se "kupi".

 

eden lake 'ladno imam mesecima na kompu, uredno ceka. a znam da ste ga nahvalili na topicu, ima i fassbender.  :wub:

 

hannibal za sada ima prioritet.

 

 

@markomarko

:lol:  ^_^

Photo0049.jpg

 

 

Link to comment

Odgledah In fear

paa.. malo me je smorio

nekako mi je sve bilo sporo.. u pocetku sam mislio da nas lagano kuvaju, da ce se svakog trenutka nesto desiti.. medjutim, nista.. ili bar nista posebno

onda se pojavljuje onaj 3. baja i taman kada sam pomislio, "yeah, napokon pocinje radnja", doslo je do toga da sam izlupao sebi jedno 5-6 facepalmova

neverovatno koliko su me nervirali likovi u filmu pa sam jedva cekao da se zavrsi


ispraticu ovih dana The awakaning, a podrzavam predlog Zavrzana da ko nije, pogleda Martyrs.. malo je bolesnjikav

Edited by Have_Fun
Link to comment

Ostavi The Awakening za kasnije pogledaj prvi film iz mog proslog posta:


Inside (2007)   :Hail:


Jedan od retkih horora kojih se uvek secam jer su svi toliko slicni (gledao sam i The Awekening ali da me ubijes da se setim o cemu se radi,poznat mi je ovaj opis sa imdb-a,ime filma,lokacija itd)


 


Ne znam da li je na ovom forumu ili na starom B92 neko napisao da je odgledao ceo  Guinea Pig serijal i zatim opisivao svoje utiske o svakom pojedinacno  :pera: ,


Od bolesnijih sam davno na google videu gledao August Underground's Mordum (ovo je drugi od 3 dela)


Da li i Ichi the Killer (2001)  moze da se svrsta u horore?Za vreme gledanja ovog filma moja faca se ovako menjala:   :lolol:   :o   :puke:   :Hail:  :D Uostalom kako da zaboravim:

ichi-the-killer-1.jpg

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...