Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

hocu.. pusticu da se skida, pa cu pogledati ili kasnije veceras ako ne zaginem negde posle tekme real-barsa, ili sutra vece

nisanim vreme kada me niko nece uznemiravati, pa da odgledam kako valja

Link to comment

uh, trenutno mi nista ne pada na pamet

ja bas imam visoke kriterijume sto se tice horor filmova, mora da mi se dopadne prica, zaplet i najvise od svega - rasplet
jer sam se nagledao horora koji su dobri samo prvu polovinu filma, dok je druga tupkasta i predvidiva

nisam bas ni preterani ljubitej jumpscareova, tj ne volim kada ih ima previse, kada su nagomilani.. ok je imati ih tu i tamo, ali vise gotivim kada ti ceo film prolazi jeza kroz telo i ide tako buildup do samog kraja

pretpostavljam da si vec gledala sve koje bih ti predlozio, tipa, 1408 i dead silence

ako volis niskobudzetne a fine filmove, predlozio bih ti INK, nije horor, ali ono.. nije los

http://www.imdb.com/title/tt1071804/

ako mi u toku dana padne nesto na um, javicu :)

Link to comment

Zar ces zaista gledati horor film danju? :/

 

Pa nije to taj osecaj za filing...

 

 

je l` sigurno valja? da ga pokupim?

odgledala prvih pola sata. orderka je u pravu, ne mere ovo danju nikako (tim pre sto ima malo likova (komada dva), malo pricaju, a koliko vidim celokupna radnja se odvija u kolima u sred neke zabiti...) ali na osnovu ovo malo sto sam videla, obecava.

veceras, iz drugog pokusaja pa sta bude. 

Link to comment

patty?

 

ja sinoc ipak gledala woman in black, ne ink. isla na search, vidim da je have fun kaz'o nelos, al ja pocela da se vrpoljim negde na pola. ne volim ja te sto me jedino zaplase zvucnim efektima, a sve ostalo je vec milijun puta vidjeno.

Link to comment

:wacko:

nista.

pocela sinoc da gledam zaostale epizode hanibala i... zaspala.

mislim da me je ubio utisak nedelje, ko me ter'o da gledam taj smor.

 

woman in black meni bio 'nako.

Link to comment

Pa ja rekoh da nije ink horor, vec da je interesantan niskobudzetni za pogledati :)

 

Women in black je... onako.. nije los

 

Sent from my Galagzy S2plas usin' Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...