Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Klasičan slasher.Ukapiraćeš sve posle pola sata filma ali opet, po mom mišljenju, vredi pogledati ga. Ima par odličnih scena i to mu diže ocenu.Rekao bih da je možda mešavina ova dva: The Strangers i Kill Theory. Mada, možda najviše po atmosferi. Meni su ta dva bila u glavi, dok sam ga gledao.Svakako, pogledaj! ;)...i javi utiske...

Link to comment

Dakle, jebemu čudo. Sednem danas da pogledam one liste najboljih horora iz 2013, i na šta naiđem? Na to da većina na prvo, ili vrlo blizu prvog mesta stavlja kretenski Stoker, verovatno najgori film koji sam odgledao ove godine. Besmislen, prazan, pretenciozan, glup, i iznad svega - užasno dosadan. U čemu je stvar? Ovaj film pre svega ne funkcioniše kao žanrovsko ostvarenje, nema saspensa, nema strave, nema ničega. Zašto ga onda žanrovski kritičari dižu u nebesa? Slutim da je u pitanju isti onaj fenomen zbog kojeg su neki metal fanovi priglili Block Out, Jesu, i slične dosade od bendova. Liči im na ono što inače vole, ali je mnogo dosadnije, nejasnije i pretencioznije, što verovatno znači i da je dublje!Ali ne znači. Samo je smor.

Edited by Syme
Link to comment

Block Out je od pocetka do kraja, tj do odlaska Nikole Vranjkovica, bio odlican bend, sa fan bazom koja je bila nesto najblize sto je Srbija ponudila kao odgovor na "deadheadove" u US of A. Povuci rec, Syme, inace cemo morati da preispitamo nas odnos :mad:

Link to comment

Priznajem Blok Out samo dok su svirali gradski rok sa hevi elementima, kako su počeli da se tripuju da su Pink Flojd, postali su najdosadniji bend na svetu.

Link to comment
Dakle, jebemu čudo. Sednem danas da pogledam one liste najboljih horora iz 2013, i na šta naiđem? Na to da većina na prvo, ili vrlo blizu prvog mesta stavlja kretenski Stoker, verovatno najgori film koji sam odgledao ove godine. Besmislen, prazan, pretenciozan, glup, i iznad svega - užasno dosadan. U čemu je stvar? Ovaj film pre svega ne funkcioniše kao žanrovsko ostvarenje, nema saspensa, nema strave, nema ničega. Zašto ga onda žanrovski kritičari dižu u nebesa?
+1
Link to comment

Bas htedoh da pitam kakav je. Gledacu sutra, deluje zanimljivo. Sada gledam "The Mummy" iz 1999, avanturisticki film retke energije, pun duha. Gledam ga jednom u nekoliko godina

Link to comment

Nije loš you're next, definitivno očekivao više...zvučalo kao nešto što bi meni trebalo da legne kao kec na 10, ali i nije dobacio mnogo dalje od proseka. Lepo odrađen ali ne toliko zabavan koliko sam se nadao, a sa druge strane isto tako ni malo strašan. Ovogodišnji cabin koji nije ni prineti onogodišnjem cabinu, recimo.Ne bih opet da branim Stokera (možda da probaš jednog dana da ga pogledaš opet?), ali bih da priupitam - a koji je uopšte najbolji horor koji ste gledali ove godine? The Conjuring? Nisam gledao još uvek, planiram, ali ne deluje kao nešto na šta ću ja da otkinem. Maniaca sam uzeo jednom da gledam zduvan, i priznajem da je toliko gadan da sam morao da prekinem (:sisa:)...ovo ostalo što se vrti po listama a da sam gledao je uglavnom ništa posebno, da ne kažem njesra.Ne mogu baš da nominujem VHS2 zbog jednog segmenta, ali tih pola sata definitivno jeste najbolje od horora što sam ja gledao ove godine.

Edited by bob loblaw
Link to comment
a koji je uopšte najbolji horor koji ste gledali ove godine?
meni contracted jer mi je bilo zlo nakon njega a bas to i trazim :D Edited by orderka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...