November 9, 201510 yr Moguće da su Kanađani. A moguće i da su Francuzi. Neko reče da je francuska licenca ...
November 9, 201510 yr Da ne bih pricao napamet, morao sam da istrpim 6 minuta blama sa licencom. Glumica je takva da Andrija Milosevic pristojno dela. Vracam se na Vucica. I on mi nesto odjednom neogavan. Edited November 9, 201510 yr by hefaca
November 20, 201510 yr repriziraju My so called life na prvoj au ala sam se lozio na onu crvenu kariranu
November 21, 201510 yr E videh pre neko jutro na Prvoj plus valjda. Jedna od serija koja je obelezila nas pubertet. Jbt tad je isla na BK tv, secam se da je sestra snimala na VHS svaku epizodu, a u pauzi Telefaks (ili tako neka informativna emisija)
November 21, 201510 yr ja sam gledala sve epizode koliko god puta su se reprizirale i znam je(jos uvek) napamet subotom ujutru repriziraju sve nedeljne epizode Edited November 21, 201510 yr by ivy
January 1, 201610 yr Dobar dokumentarac na HRT1 Potraga za šugar menom ... Poslato sa WC šolje by BVK
Create an account or sign in to comment