Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Direktor filharmonije je gej i ima dečka. Jel ovo prvi put u prajmtajmu?

Aaa, pa zato je filharmonija onomad slala neka protestna saopštenja tražeći od producenata serije da ne pominju filharmoniju ...

 

Izgleda da scenarista zna nešto više ...

Link to comment

Poluvreme pa prebacujem kanale i na PTC Zika Seljak i Rambo Amadeus. Sta je to, otkud Rambo tu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Miki Rubiroza u "Grlom u jagode": "Nema čoveka koji se ne prodaje. Pitanje je samo za koliko. How much?"

 

BTW, i glumac koji glumi Rubirozu u pomenutoj seriji takođe se prodao ...

Link to comment

Kritičan sam, ali pravedan. Sve što dolazi iz kuhinje naših televizija je uglavnom splačina, ali palac gore za "Andriju i Anđelku" i prijatno iznenađenje je glumica, veoma talentovana komedijašica, na liniji komičnih uloga srpske glumačke heroine Milene Dravić ...

 

Naravno, pošto se radi o francuskoj licenci, donekle je jasno zašto je ovo ipak projekat koji nije toliko banalan kao ovi 100% domaći ...

Edited by stoka
Link to comment

Miki Rubiroza u "Grlom u jagode": "Nema čoveka koji se ne prodaje. Pitanje je samo za koliko. How much?"

 

BTW, i glumac koji glumi Rubirozu u pomenutoj seriji takođe se prodao ...

A sta Rambo tamo radi? Neka komisija ili samo gost?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Jbt staviti u isti post Milenu Dravic i onu komendijasicu je jednako glupo kao velicanje francuske licence spram 100% domacih serija, samo zato sto je licenca i pride nije domace. A i Rambu nije trebalo da udje na farmu i u parove istovremeno, a da sedi u ziriju zvezda granda kao pobednik guce. U prevodu, nit su pare, nit su labudovi..

Edited by hefaca
Link to comment

Jbt staviti u isti post Milenu Dravic i onu komendijasicu je jednako glupo kao velicanje francuske licence spram 100% domacih serija, samo zato sto je licenca i pride nije domace. A i Rambu nije trebalo da udje na farmu i u parove istovremeno, a da sedi u ziriju zvezda granda kao pobednik guce. U prevodu, nit su pare, nit su labudovi..

Matori, ovako je bilo: prvo mi se svideo sitkom "Andrija i Anđelka", pa sam sačekao odjavu, baš su me interesovali autori. I tek tada sam provalio da se radi o stranoj licenci. Tu si se, znači, prevario ...

 

Uporedi Milenu u filmu "Prekobrojna" i Anđelku u sitkomu "Andrija i Anđelka" i zapazićeš frapantne sličnosti u gestu, mimici, ekspesiji ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...