March 30, 201412 yr Gledam na sinemaniji treći deo onog milenijuma i u kancu dbovaca pored dvoseda stoje Večernje Novostu! Послато са WЦ шоље усинг БВК
April 8, 201412 yr John Paul Keith i drugar mu ( :)) u vrlo čudnom društvu na Studiju B... Štrče da je bolno gledati ih.
April 9, 201412 yr Na RTS1 autorska serija Erika Kantone "Fudbaleri buntovnici", epizoda o Paji Pašiću ...
April 10, 201412 yr na hrt1 emisija Reporteri o ženama u Afganistanskom zatvoru..ugl zbog gluposti tipa pobegla od ugovorenog braka sa muškarcem koga voli,prevarila muža,pobegla od muža za kog su je udali sa 10god i koji ju je tukao ..ali im je tu bolje nego u tim kućama i u selima ...sunce ti poljubim
April 16, 201412 yr Ja sad prvi put gledam ovaj Bulevar na B92. Koliko je ovo nesmešno i glupo, sunce ti jebem. .. poslato sa uberfensi preskupe elektronske naprave
April 16, 201412 yr Ja sad prvi put gledam ovaj Bulevar na B92. Koliko je ovo nesmešno i glupo, sunce ti jebem. .. poslato sa uberfensi preskupe elektronske naprave Gledaš reprizu od 7 ujutru?Težak mazohizam! Послато са WЦ шоље усинг БВК
April 16, 201412 yr Gledaš reprizu od 7 ujutru?Težak mazohizam! Послато са WЦ шоље усинг БВК Ma nije mazohizam nego završavam dežurstvo pa vrtim kanale i pokušavam da se priberem dovoljno da se dovučem do kuće. I onda u kapiram da ovo nikad do sad video. poslato sa uberfensi preskupe elektronske naprave
April 17, 201412 yr Ja sad prvi put gledam ovaj Bulevar na B92. Koliko je ovo nesmešno i glupo, sunce ti jebem. .. poslato sa uberfensi preskupe elektronske naprave Koji, popodnevni ili večernji? Mislio sam da je noćni Bulevar najveća bljuvotina na B92 dok nisam nabasao na dnevnu verziju ... Sad je jasno da je B92 skraćenica od Bulevar 92 ...
Create an account or sign in to comment