Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na Drugom snimak koncerta Smaka iz decembra 2012. godine u BgAreni ...Jbg, možda sam se uželeo dobrih gitara, ali ... bio sam na tom koncertu, bio sam i na Kleptonu, Rajmštajnu, Žan-Mišel Žaru, Špandau Baleu, Gansima ...Ali kad Točak izađe, bez dimnih efekata i ostalih gluposti i oplete po onoj gitari ... ima tu neke topline, zanatske savršenosti i virtuoznosti ... Možda lupam, ali Smak mi je najbolji koncert kojem sam prisustvovao u Areni ... jeste i Klepton umetnik, ali mnogo bre onaniše po onoj gitari ...

Link to comment
Na Drugom snimak koncerta Smaka iz decembra 2012. godine u BgAreni ...Jbg, možda sam se uželeo dobrih gitara, ali ... bio sam na tom koncertu, bio sam i na Kleptonu, Rajmštajnu, Žan-Mišel Žaru, Špandau Baleu, Gansima ...Ali kad Točak izađe, bez dimnih efekata i ostalih gluposti i oplete po onoj gitari ... ima tu neke topline, zanatske savršenosti i virtuoznosti ... Možda lupam, ali Smak mi je najbolji koncert kojem sam prisustvovao u Areni ... jeste i Klepton umetnik, ali mnogo bre onaniše po onoj gitari ...
Котач је Бог.
Link to comment

Ovih dana puno slusam Black Sabbath (novi album) i cesto me taj metalurški zvuk Tony Iommi solaza (EDIT. I jos vise rifova) podseti na Tocka (mada slicnost ocito ide u obratnom smeru... no matter. Kao sto me Led Zepp neretko podseti na Bijelo Dugme :D ...)

Edited by Indy
Link to comment

сад јебига, мене Точак никада није подсећао ни на кога, поготово не на неке металце, нити је он икада имао метал звук.први албум Смака је једна од 10 најбољих плоча ексЈуге.

Link to comment

Pa, opet, mene podseti. (EDIT. Posebno iz perioda Zasto ne volim sneg)EDIT. Ako tebe solo negde izmedju 4:20 i 5:00 ne podseca na Tocka, onda nista™.http://youtu.be/WCeo51XBHow

Edited by Indy
Link to comment
Budni sa Ivon, gost Luna Lu.Medijska Rajna Dragićević.Apsolutno izgubljenih 20-ak minuta..
svesna je da je ljudi žele na tv-u, ali, eto, vreme leti, prošlo je čak tri godine bez nje. :cry:taksi joj skup, pa mora da ide gsp-om. :cry:jednom je nosila tri kese odjednom. :cry:eshil, sofokle, euripid, glupa glu. :cry:
Link to comment
svesna je da je ljudi žele na tv-u, ali, eto, vreme leti, prošlo je čak tri godine bez nje. :cry:taksi joj skup, pa mora da ide gsp-om. :cry:jednom je nosila tri kese odjednom. :cry:eshil, sofokle, euripid, glupa glu. :cry:
O da njena bus plus avantura, šmrc..Priučene voditeljke, sa peglama (umesto usana) na licu, zli zapad... zlo tržište..Ali eto, ona posle exita ide na Palić, tamo je Nikita...prave vrednosti..Devojke piju viski, momci vodka borovnicu..A Ivon saosećajna kao i uvek..razume je, one su iste, ako ne baš iste onda jako slične.Deo su istog senzibiliteta..Šmrc.
Link to comment
O da njena bus plus avantura, šmrc..Priučene voditeljke, sa peglama (umesto usana) na licu, zli zapad... zlo tržište..Ali eto, ona posle exita ide na Palić, tamo je Nikita...prave vrednosti..Devojke piju viski, momci vodka borovnicu..A Ivon saosećajna kao i uvek..razume je, one su iste, ako ne baš iste onda jako slične.Deo su istog senzibiliteta..Šmrc.
Pisale su se internet peticije, stvarale su se grupe podrške za Ivon i njenu emisiju kada je povučena sa Studija B, a sada, kada je vraćena u program, opet vam ne valja ... Ne razumem ...Suzana Zlatanović alias Luna Lu je urbana legenda ovoga grada. Da je ovo Amerika, ona bi bila bogata kao Opra Vinfri, a u Srbiji mora da se vozi Đilasovim autobusima ...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa, jesam li ja upravo čuo na Studiu B: Fubaleri Partizana igraće danas protiv irskog Šamroka?Patkometrija na TV-u :ziga: ili imam halucinacije :huh::rolf:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...