Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Na RTSu naprosto vrcavi dokumentarac o raspadu Juge. Milosevic i Tudjman u igri macke i misa, 50 puta se sretali u Karadjordjevu, to je jedna fatalna privlacnost (Blejk i Aleksis).... "Necete nikada cuti da su nesto lose rekli jedan o drugom..". Milosevic prica viceve u offu, Tudjman egzaltirano voli dok on to radi, a Izetbegovic nije dovoljno seksi. Sigur Ros svira da bi pocrtao ionako melanholicnu liniju ove destruktivne veze. Bulatovic hvali viljemovku. Stipe potpuno razvaljen kod "Tri Sesira"..."Ipak je znao da prica dobre viceve"

Edited by palfoot
Link to comment

A ko je hteo da gleda koncert od pocetka nije mogao, morao je da se zavrsi freak show :isuse: Ipak je najjace saopstenje PTCa koje su pustali i gledaocima na UscuA da je kurvinski potez Prve sa "U susret koncertu Z. Č." kurvinski je

Link to comment
ja gledam neko ludilo zvano Luda kuća na Hepiju....... :blink: a taman kad pomislim da sam video sve na ovoj našoj televiziji.... :isuse:
Ooooo pa to već traje...Ovaj je zahvaljujući tome ušao na farmu/VB ili šta god...
Link to comment
Ooooo pa to već traje...Ovaj je zahvaljujući tome ušao na farmu/VB ili šta god...
pojma nisam imao da mi veruješ.... :blink: listao bezze kanale kad naleteh na ovu minu.
Link to comment

žene na prvoj. zastrašujuće. trenutno gošća koja se lažno predstavlja i, uopšte, laže, koleginica psiholog i nutricionistkinja :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...