Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

hahahaha ladno i ja gledala danas :lol: ..a nikad je ne gledam..kad ono skandal :lol:
Pre 2-3 dana je trebalo pogoditi broj 009 i devojka izracunala 10, a sinoc i napustanje emisije, ostar pocetak nove godine.
Link to comment
Diskaveri i srbski TV Foks terorišu auditorijum sa Ber Grilsom u kultnoj dokumentarnoj seriji "Man vs. Wild" iliti "Čovek protivu divljine"!Nesumnjivo da svi ti saveti mogu da koriste, ali je pitanje autentičnosti.
За све џангризавце који закерају што човек не губи прст по епизоди и око по сезони:
Link to comment

ja sam bas htjela da ga okacim na sebriliti drul. jeste da izgleda ko seljak, al s njim zena sigurno moze da se osjeca sigurnom kad zaglavi na 4800 m nadnmorske visine, ili na sjevernom polu medj medvjedima (a nigdje igloa)super je man vs wildi da, grils je sigurno san svake zene doamcice. jede sve :)

Edited by morgana
Link to comment

specijalno za ovu prigodu pretražio kanale da nađem BN televiziju i da vidim da li će po ko zna koji put za redom na božić da puste film "nož".naravno, nema greške.

Link to comment

ne verujem............. angry.gif počnem lepo da gledam Happy Townkontam super mini serija u Twin Peaks stilu, taman za praznike........ali medjutim, odgledam svih osam epizoda, samo da bi ukapirao da to nije komplet serija. ABC ju je prekinuo. Otprilike kao kad bi prekinuli Twin Peaks recimo 4 epizode do kraja.Već sam se 2x tako nagrdio sa DayBreakom /nakraju pušten do kraja/ i Travelereom /nikad dovršen/....i mislio sam da se nikad više neću ovako zajebati...................angry.gif

Link to comment
Ovo ide na dušu Milke Canić! Umesto što se kezi i govori "Dobro veče", treba da se bavi poslom zbog kojeg je i dovedena - supervizijom, kontrolom regularnosti takmičenja! Zaista sam ljut na tu g-đu Canić jer je u neprijatnost dovedena preslatka voditeljka Maki Veljković ... zabavamarijaveljkovictj8.jpg Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...