Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

novu gorcinovu seriju. neverovatno sranje koje ima potencijal da prevazidje lisice. ajde sto je sranje, nego on lagano krade dijaloge iz americkih filmova.

Edited by kojot
Link to comment

Otvaram temu, ovaj vomitluk cu da mrzim svake nedjelje. Kao Blog. From the man who je prosuo 10 litara pljuvacke na "Vratice se rode" now comes the epic hatred for.... Kako se uopste zove ova socijala???

Link to comment

Sada posle "Trenutka Istine" će na Pinku da ide intervju sa 1 Vukom Jeremićem.Edit: a na "Trenutku" tip priča kako je šamarao ženu, voditeljka pita ženu "koji kurac?", a ova odgovara sa "paa dooobro.. mali šamarčić s vremena na vreme.. šta sad.."Saće neki oficir..

Edited by Buck Naked
Link to comment

KONAČNO su se s odmora vratili Stewart i Colbert, pa se gledaju nove umotvorine (mislim da ovaj izraz prvi put koristim bez sarkazma), taman pogledah Colbertov interview s Christiane Amanpour. Baš mi je bio gušt gledat ih zajedno, pričali su uglavnom kroz zajebanciju, mada sam mislila da će Colbert više iskakat iz uobičajene uloge yajebanta pošto to uglavnom čini kad ima gosta ozbiljnijeg profila.Svima vam je ovo dostupno na stranicama Comedy Centrala. Osim Kanađanima, ali to je u redu.

Link to comment

Nova socko emisija o kriminalu sa fancy gostima.. Dačić, Malović i Radovanović.Maaaaloooović :wub:snezana-malovic.jpgEdit: ijaaao! i publika je neka socko.. studenti nekog privatnog "faksa" iz Novog Sada..:kdp:Edit 2: voditelj im podelio na poklon čaj protiv mršavljenja! I još, ni sam ne verujući šta priča, rekao da je njemu pomogao! "Pio sam i ja tu neke čajeve.. pomažu!"

Edited by Buck Naked
Link to comment

Košava - emisija Luda kuća - Nemam pojma je li uživo, nameštaljka ili šta. Dve ribe se svađaju. Drugarica spavala s dečkom svoje drugarice.Onda uvode njega. Prevarena mu opajuje šamar, on nema pojma što su ga doveli u studio.. Ništa ne kapiram. Ako je reality, baš je surovo.

Link to comment

U, jebote. Ovo stvarno bilo reality. Prva emisija iz serije.Finale - prevarena riba /dugogodišnja verenica dotičnog/, revoltirano napustila studio, posle napustila išvalerka /koja tvrdi da je u trećem mesecu trudnoće s njim/, a on ostao k'o popišan.

Link to comment
Što ne najavi pre!
Ma, slučajno ubola program. Ko zna kad je emisija počela, ja gledala samo poslednjihdramatičnih 15-tak minuta. Čak je i studijsko obezbeđenje dvaput intervenisalo daspreči tuču. Ne mogu se prisetiti svih prideva koje je prevarena crnka uputilasuparnici /skot, kurva../. Valjda ima neka repriza, pa ćemo da se zametnemo u ložu i uzmemo kokice.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...