Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Jaoj, evo opet ona reklama na B92, gde se ona posve realno nacrtana ženskinja dugo ispipava po golim sisama!!! Evo, evo, sad leži na krevetu i nežno i zamišljeno se mazi! Mamografi do Tokija!

Link to comment
Jaoj, evo opet ona reklama na B92, gde se ona posve realno nacrtana ženskinja dugo ispipava po golim sisama!!! Evo, evo, sad leži na krevetu i nežno i zamišljeno se mazi! Mamografi do Tokija!
uz one sexi štikle mamule ti valjda ne čine....
Link to comment

Veceras na HRT-u 2, u 22:15, za sve sa poremecenim sistemom vrednosti The Insider Michael Mann-a. Preporucujem (ako ga puste u TV formatu (4:3), onda preporucujem da skinete sa neta i odgledate kako valja). A pre toga, na HRT-u 1, u 21:55, neki dokumentarac o Ce Gevari. Po najavi iz novina, deluje da je za one kojima Komandant nije drag.

Link to comment

quote BBC:the sales of burek are declining because people are more health conscious.....serbia has one of the highest levels of heart disease in europe.... look at burek, it's very fat and full of grease angry.gif BBC, yo' bitch! :)

Link to comment

fuck those food nazissutra cu da pojedem najmasniji burek u beogradu, bbc-u u inat. srb'ja!sutra na bbc-u special report from serbia

Edited by kojot
Link to comment

Diskaveri i srbski TV Foks terorišu auditorijum sa Ber Grilsom u kultnoj dokumentarnoj seriji "Man vs. Wild" iliti "Čovek protivu divljine"!Za one koji ne mogu odmah da se sete, to je onaj baja što iskače iz aviona ili helikoptera u neke svetske vukojebine i onda pliva po govnima, jede zmije i radi ostale lepe stvari da bi našao put nazad u civilizaciju. Kao i Pera Detlić u onom crtanom filmu, bio je svuda i radio je svašta, samo na Mesec nije sleteo (za razliku od Pere Detlića!)Nesumnjivo da svi ti saveti mogu da koriste, ali je pitanje autentičnosti. Naime, da bi se sve to snimilo na onakav način, bilo je potrebno da ima barem dvojicu kamermana, koji su u neku ruku i hrabriji od njega, jer su uvek sa njim ili ga čak sačekaju da pređe neku prepreku. On nosi samo ranac, a oni moraju da brinu i o tehnici. Pa kad tome pridodamo još i tonca, pa režisera, pa sekretaricu režisera, ... Ispada da Grils i nije usamljen u toj vukojebini. I verujemo da ga uvek čeka terensko vozilo u blizini ukoliko mu dopizdi da jede mrave.Ovaj dokumentarac je jasna ilustracija kakva je televizija iluzija. Dokumentarac je tehnički savršeno napravljen, tako da neuka, naivna osoba ili malo dete u jednom trenutku stvarno mogu da apstrahuju činjenicu da njega ipak neko mora da snima kamerom i da pomisle kako je on sam protivu divljine. Naravno, ima mnogo kritičara ovakvog programa i preteranog omalovažavanja. To umnogome podseća na slučaj Željka Malnara koji je nekad snimao putopisne reportaže iz najvećih afričkih vukojebina, družio se sa pigmejima i kanibalima. Omalovažavanja su išla čak dotle da su mu osporavali da je uopšte ikada išao u prašumu, već da je sve snimao u botaničkoj bašti. Ti tračevi dosta su uticali na Malnarovu psihu, a koliko je to poremetilo prethodnopomenutu psihu govori i činjenica da je Malnar, nekada hrabri avanturista i sjajni putopisac, sada urednik opskurnog televizijskog projekta "Nightmare Stage".

Link to comment

Mislim da je raskrinkavanje Bera Grilsa davno svršena stvar? Čovek spava u hotelima, pa ga za potrebe snimanja izbace gde treba..Svaka čast anonimnim kamermanima, naravno.

Link to comment

Ne nađoh prikladnijeg topika za ovo zanimljivo video svjedočanstvo o jednom vremenu i ljudima.Sad me zanima, znao sam vic Džemo, nož, koga, pa se pitam je li ga znao i Ustinov i je li moguće da ga je on i plasirao i koje je zapravo počelo ove legende? Generalan utisak - ma vidi kako su nas oni podjebavali, mamu im onu plutokratsku, pokvarenu!

Link to comment
Nesumnjivo da svi ti saveti mogu da koriste, ali je pitanje autentičnosti. Naime, da bi se sve to snimilo na onakav način, bilo je potrebno da ima barem dvojicu kamermana, koji su u neku ruku i hrabriji od njega, jer su uvek sa njim ili ga čak sačekaju da pređe neku prepreku. On nosi samo ranac, a oni moraju da brinu i o tehnici. Pa kad tome pridodamo još i tonca, pa režisera, pa sekretaricu režisera, ... Ispada da Grils i nije usamljen u toj vukojebini.
A jel tako ispada, Šerloče Kolumbo Alva Edisone? A mi mislili da ga bezgrješnog snima duh sveti amen. I čuj ovoga, raskrinkavanje. Pa jestel se puno razočarali, dječaci? :lolol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...