Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Gledao ja to jutros, oko 11h. Ili je to sad neki nastavak? Okrecem ja na BBC, kad ono Teofil u krupnom planu. :blink: :DIma jos zesci krupan krupan plan na UDJU-a, samo lice, po dijagonali ekrana :D
Takav kadar je zabranjen ženevskom konvencijom...

157ghlx.jpg

Link to comment

samo mogu da primetim da su ambrozic i pancic jedine dve osobe koje se nisu nimalo promenile za ovih ihahaj godina. mozda to ima veze sa dugackom kosom -_-

Link to comment

HRT2, secanje na Drazena, snimak finala prvenstva u kosarci 1983: Sibenka-Bosna. Publika bez skandiranja, samo se cuju trube i zvizduci, sudijama se niko ne obraca, igraci prihvataju svaku odluku...edit: ups, zaboravio sam kraj... ipak sudije odlucuju™, brkati Matijevic svira faul za Drazena u poslednjoj sekundi, na +1 za Bosnu. ^_^

Edited by Takeshi
Link to comment

Na StB, Dubravka Stojanovic prica o Beogradu i sebi! :wub:Nazalost ovo cu morati da gledam u reprizi, jer je ovamo ipak 1 tolk-shou!

Link to comment
  • 2 weeks later...

freedom je juče bio gost [televizija studio-b] i uključio sam se kasno. pričao je o nekom projektu za televiziju, ali nisam ukapirao o čemu je zapravo pričao. on i još 1 riba planiraju neku seriju. ali ništa ne znam, voleo bih da, ako je neko gledao, otprilike da neke crte šta je to što planira da radi na televiziji?

Link to comment

Doktori klovnovi tovare Goricu Nesovic u onom "Prici nikad kraja" konceptu pokretne trake..Totalni freakshow.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Scary Movie (neki deo) na B92.. eh, subota je uveče, i svi su sad u gradu..
...momci piju pivo, cure limunadu, ou
Link to comment

thassmyman!Subota je uvece a kola su u kvaru.Subota je uvece, ja nemam za cigaru.gde jeee tvoja mala?

Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...