Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Gde je stigao Jackhammer? Video sam samo za Tehnologs, ali to je Novi Sad, nemam koristi od toga :)

U Tehnologsu sam juče i popio, ali s obzirom da ga oni uvezu, obično odmah posle krene distribucija i u ostale lokale koji imaju Brewdog...

Link to comment

A i reprezentacija im je najbolja na Balkanu, zar ne?

 

Пиво је једноставно лоше.  Чиста конфекција и не видим разлог да се сад то постави као некаква занимљивост.  О спорту на другоом месту.

2898un9.png

Цареви. Иначе прво пиво кој се се сећам да сам пробао у животу. Негде сам имао шест година.

Link to comment

:D

 

Kad smo već kod :s_u: piva, jer™ probao neko crno Karlovačko ili ono samo meni valja?

Ne valja samo tebi, vidio sam da ga ljudi piju na mjestu gdje konkurenciju cine Crni Djordje, crno Niksicko i Guinness pa pretpostavljam da nije lose.

Link to comment

Теби неко даје ова пива за џ? Мислим ако их их плћаш, што не паиш паре? Корисније се троше.

Митос  је врло добар. Грци су коректни што се пива тиче.

 

Jos jedan 1 pivski strucnjak.

Link to comment

Isprobao sam ona domaća Kabinet. Moguće da sam već pisao ali ko ga jebe, apdejtovaću se. 

 

Probao sam ono tamno. Porter, čini mi se. Rekao bih da je dosta slično ginisu ali ipak za nijansu bolje. 

Zatim sa isprobao APA. Dosta lepo ali moj utisak je da je previše citrusno. Ne mislim citrusno kao kad jelen fresh doda tečni mer u pivo nego cutrusno kao kad baba u kolače doda malo limuntusa bpa bude genijalno. Ali kao što rekoh, toje odlično za onog ko voli.

Apsolutna poezija je IPA. NIje previše gorko, osvežava, jasan je žitarični ukus, a nije prejak. 

 

Uglavnom, sva tri su odlična i teško je odoleti sa repetama. Možda grešim ali nadam se za njihovo dobro da će malo omasoviti prodaju. Ovaj hispterski stav je ispravan ali bojim se da duboka ilegala može da košta glave. U svakom slučaju, sve preporuke. 

Link to comment

A od ovih iz standardne kafanske ponude, apsolutno sam oduševljem Grinbergenom. Možda je malo jače ali nekako kad ti stigne u onom putiru od čaše kul ti je da staneš na dva komada. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...