Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ah, pa ovo im je "obično"... Idem sad da stučem jedno niskopasterizovano... a uskoro bih mogao i da obavim poređenje s drugim takvim iz njihovog pogona, forumskim favoritom...

Link to comment

Obavio ^_^Da me pogrešno ne razumete, Draft jeste bolji, ali Zaječarsko n-p ne zaostaje puno. Žao mi je samo što utisak ne mogu potkrepiti rečima kao Banaćanin, Gazza ili Vasa, mogu samo potvrditi da je Zaječarsko vodenjavo, ili prepitko - kako ko voli, taman kao i Efes.Po mom mišljenju, najbolje domaće-domaće pivo, uz to po sjajnoj ceni. Znajući naše pivare, pitanje je samo koliko dugo.

Edited by zorglub
Link to comment
Po mom mišljenju, najbolje domaće-domaće pivo, uz to po sjajnoj ceni. Znajući naše pivare, pitanje je samo koliko dugo.
Mozda sam to vec pisao, a mozda i nisam.Pivara u Zajecaru ima jak izvor podzemnih voda u svom kompleksu, i od te vode prave pivo, koje je godinama unazad isto. Moguce je da mesaju tu podzemnu vodu sa cesmusom, ali verovatno ne mnogo, jer za taj izvor placaju neke solidne pare gradu Zajecaru.Dakle, vrlo je moguce da bude razlike u zajecarskom pivu koje se proizvodi i puni u Zajecaru od onog koje se proizvodi i puni u Novom Sadu. Koliko ja znam, sve sto je u limenci to je iz NS, u ZA mislim da prave samo zidarca.Isto vazi i za Pils plus.
Link to comment

pošto pivo pijem uglavnom iz 0.5l stakla, odoh u tempo kod ade da napunim gajbu. "zaječarsko" piše na istoj.kod predaje flaša, dijalog:ja> vama predajem flaše?on> da, ali nemamo zaječarsko.ja> dobro, uzmite flaše, zadržaću gajbu.on> ne mogu, nemamo MB i zaječarsko (bilo je tu i BiPa, meraka) jer nam iz fabrike vrate flašeja> pa flaša je ista, etikete se i onako skidajuon> ne pitajte mene, pojma nemam.vratih gajbu u auto.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...