Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

pre par dana u ceskoj pivnici prvi put probao mix tamnog i svetlog - tzv rezano pivo. meni se svidelo.
hehe, tim ja stalno maltretiram konobare zimi, al još mi nije pošlo za rukom da dobijem dobar rezultat sačinjen od dva loša piva.upravo kupio - dunđerski pivo. u stvari sam ga našao ISPOD polica na kojima stoji pivo, pocepao karton i uzeo bez cene. na kasi saznao da su 250 dinara četiri piva od 0,4 l.zapravo baš dobro! lepa crvenkasta boja, malo jače (5,5%), pitko, prijatan aftertaste. s obzirom da profit od prodaje ide "u društveno odgovorne projekte", kontam da je taj karton ujedno i jedini proizveden.mhged.jpg
Link to comment
Gde si ga nasao?
u novosadskom univerexportu, al već danas ga nije bilo. izgleda da je taj jedan karton zaista jedini karton jer sam obišao još par lokacija i nigde nema pive. zabole ih da se bakću sa nečim čijeg su se profita odrekli...
Link to comment
...zaječarsko niskopasterizovano u flajki 37.99. I dalje mi je pomalo prepitko..
a zaječarsko u limenci?videh u idei Edited by Sir Oliver
Link to comment

Narokao sam se pravo u ponedeljak uvece u Clevelandu, Great Lakes Brewery: Eliot Ness i Christmas Ale su mi dva najdraza primerka. Strasno dobra piva, imaju ih oko desetak. Ne mogu da verujem da se takva piva proizvode i odlicno prodaju u USA

Link to comment

Probala sam to Zajecarsko prvi put prosle nedelje, meni ima ukus i osecaj kao da je neko u osrednje pivo sipao ne znam koliko vode. Bas bezveze.

Link to comment

Zar se takvo pivo naziva pitkim?Onda sam ja tu rec koristila u pogresne svrhe do sad. Meni je "pitko" Krušovice crno (jedno od najlepsih koje sam pila) ali to je neuporedivo sa ovim Zajecarskim.(Ne pijem puno kolicinski, ali volim da mi pivo ima neki posten ukus)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...