Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

6 minutes ago, Milosh76 said:

 

Osim sto dokazuje da sagovornik nema veze sa realnoscu. Izbaci ga iz takta, napravi budalu i lazova od njega...

 

ne znam ni ja koliko kostaju jaja na pijaci, big fakin dil. covjek opljackao sta god je mogao, novinarka istrazila da ne zna koliko kostaju jaja.

 

Link to comment

Samo tu treba razdvojiti dve stvari.

 

Pitanje jeste glupo, ali ostvaruje željeni efekat među populacijom.

 

Kao kada neki AV glasač svršava kada Vučić nabraja sela po Srbiji. Glupo je, ali ima efekat.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Mnogo bre padate u vatru.
Ovo će da se zaboravi koliko sutra-prekosutra...
I mnogo se očekuje od Olje.
Niti je ona više u formi da "bije svačije bitke", niti verovatno to hoće.
Njoj se "ukazala ekskluziva" da dovede Zekićku ona je to zgrabila i to je to.
Žaklina Tatalović je došla tu "pod moranje", niti ima taj sklop da "iznese svoj slučaj", niti je trebalo to da radi.
Ali ona nije odlučivala da li će doći u ovu emisiju. Odlučivali su ljudi "above her pay grade".
Imali ste slučaj kad su tabloidi vadili njene slike sa plaže, u brusu, u krevetu i to je bila kampanja, zapravo i gora od ove.
No tada ništa. Jel "jbga nije morala baš sise da pokazuje, rekli smo joj da očisti nalog".

Tužno je što će neka druga afera pokriti ovo ko "snjegovi, ruzmarin i šaš", i to je to.



.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

 

ne znam ni ja koliko kostaju jaja na pijaci, big fakin dil. covjek opljackao sta god je mogao, novinarka istrazila da ne zna koliko kostaju jaja.

 

Ne znam ni ja :D  mogu da nagadjam samo

 

Fora je da ga pitas ono sto ne ocekuje. Sva druga pritanja zna koja ce biti i zna sta ce odgovoriti i za Kosovo i ekonomiju i zaduzenje i koronu i opoziciju i medije i ... a onda ga pitas nesto sto ne ocekuje i dobijes odgovor koji nije naucen napamet.

Link to comment
32 minutes ago, napadaj said:

Pre 3-4 godine je imao 1 na 1 sa Brankicom, pa je radio isto što uvek radi - menjao teze, zanemarivao pitanja, odgovarao sa "a da ja vas pitam". Mnogo se očekivalo od tog intervjua, publika se nadala da će Brankica da ga rašrafi, a to se nije desilo i zapravo gotovo da je bilo obrnuto.

 

Pa ne znam ko je to mogao da očekuje od nje, iskreno. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mnogo bre padate u vatru.
Ovo će da se zaboravi koliko sutra-prekosutra...
I mnogo se očekuje od Olje.
Niti je ona više u formi da "bije svačije bitke", niti verovatno to hoće.
Njoj se "ukazala ekskluziva" da dovede Zekićku ona je to zgrabila i to je to.

 

Sve da je tako kako si napisao, s obzirom da smo na topiku "Utisak nedelje" o emisiji "Utisak nedelje", mislim da nije neprimereno da dajemo mišljenja o emisiji, voditeljki, odabiru gostiju, i tome šta po našem cenjenom mišljenju treba ili ne treba da radi drugačije. Ja recimo ne očekujem od Olje nešto više od onog što je dala juče i pre 8 dana, pa sam samim tim mišljenja da neke određenu vrstu gostiju jednostavno ne treba zvati. Ako je ta ekskluziva da se dovede Zekićka Olji važnija od toga kakav je efekat te emisije, svakako bujrum, samo, svako od nas ima pravo da to prokomentariše.

 

Olja i ako nekim čudom bude nekom magijom pročitala sve ovo, potpuno sam siguran da će da je zabole, kao što bih verovatno i ja rekao "zabole me" za gomilu mudrijaša s nekog foruma o kako radim svoj posao. No, neke stvari treba notirati.

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Stvarno ne znate da su jaja između 12 i 15 dinara? :D

Ulete Filozof već, obavešten čovek.

naravno da je obavesten kad ne nosi pantalone u kuci.

:sad:

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Pa ne znam ko je to mogao da očekuje od nje, iskreno. 

 

Well..ja sam. Zeleli smo svi da ga ogoli.

 

Na kraju je sve ispalo kao maciji sex..Niti manjeg qrca niti vece dreke.

Link to comment
1 minute ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Sve da je tako kako si napisao, s obzirom da smo na topiku "Utisak nedelje" o emisiji "Utisak nedelje", mislim da nije neprimereno da dajemo mišljenja o emisiji, voditeljki, odabiru gostiju, i tome šta po našem cenjenom mišljenju treba ili ne treba da radi drugačije. Ja recimo ne očekujem od Olje nešto više od onog što je dala juče i pre 8 dana, pa sam samim tim mišljenja da neke određenu vrstu gostiju jednostavno ne treba zvati. Ako je ta ekskluziva da se dovede Zekićka Olji važnija od toga kakav je efekat te emisije, svakako bujrum, samo, svako od nas ima pravo da to prokomentariše.

 

Olja i ako nekim čudom bude nekom magijom pročitala sve ovo, potpuno sam siguran da će da je zabole, kao što bih verovatno i ja rekao "zabole me" za gomilu mudrijaša s nekog foruma o kako radim svoj posao. No, neke stvari treba notirati.

nije to bilo koji forum, vec sigurno top 3 u ovom delu evrope, medju forumima koji se bave slicnom/opstom tematikom.

:fantom:

 

Link to comment
1 minute ago, precog said:

nije to bilo koji forum, vec sigurno top 3 u ovom delu evrope, medju forumima koji se bave slicnom/opstom tematikom.

:fantom:

 

Od svih 4 foruma koji su spin-offovani sa starog B92 portala, ovaj je svakako u top 5 najvažnijih :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Well..ja sam. Zeleli smo svi da ga ogoli.

 

Na kraju je sve ispalo kao maciji sex..Niti manjeg qrca niti vece dreke.

 

Pa to je zato što nju smatraju ne znam kakvom novinarkom a što se tiče struke, solidno je precenjena. Prosto, ima muda, ambiciozna je i istovremeno, nesvesna svojih ograničenja.

  • +1 3
Link to comment

Bilo koji novinar koji će ući u razgovor sa Vučićem čisto kao novinar po uzusima struke će dobiti kofu govana, "a da ja vas pitam", priče o 619 miliona, spinovanja, "mene zovu picousti po društvenim mrežama" i trabunjanja o putu Trstenik-Milutovac i neka razbacivanja ciframa. Vučić svakog objektivnog novinara vidi kao neprijatelja, tako da sa druge strane mora biti neko ko će ga percipirati tako. Vučić će se mačevati sa zamišljenim neprijateljem, stalno će govoriti ono neodređeno Vi, tako da bi bilo ko ko bi vodio običan razgovor ili neki hardtalk bio osuđen na propast, jer bi u startu bio u podređenom položaju. Protiv Vučića se mora krenuti sa jakim uporištem, jer on ne dozvoljava partiju bridža nego se valja u blatu, podmeće, sapliće, kuka na sudiju, hvata se za cjevanicu na svaki mrk pogled kao jebeni Nejmar, tako da s njim u boj na ferku može samo ludak. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...