Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 hour ago, zorglub said:

 

Problem je što pored kakvih takvih opcija glasačko telo skoro bez greške poverenje daje zločincima i bašibozluku. Od reformista i Đurića do ranog Radula, Jankovića i NDBG glas radije dobijaju provereni kriminalci i psihopate. Ne kažem, možda nekome ništa ispod Bude, Isusa i Alaha nije opcija, ali to već nisu zemaljski poslovi - možda bi im trebalo javiti.

Radule je 2016 utripovao da je mesija i da će on i Boško da stvore novu levicu i desnicu u Srbiji.

Janković je u onom antologijskom gostovanju na N1 sa Šutanovcem odvalio mudrost: videli smo da i mi i DS možemo samostalno da pređemo cenzus, pa možemo da idemo odvojeno - mudrost Srbijanke i ostalih mudraca PSG, sa Jankovićevom sujetom dala je fenomenalne rezultate.

NDBG i njihovi tripovi - dont get me started (ministar prostora se solidno nalupao pre koju nedelju u UN).

 

Kod god se od tih "novih" malo izdigne, utripuje da je novi Mesija koga su svi čekali. Isti film gledamo sve u krug.

Link to comment
3 hours ago, Zabalujev said:

Radule je 2016 utripovao da je mesija i da će on i Boško da stvore novu levicu i desnicu u Srbiji.

 

ne secam se da je radulo bilo sta levo imao u svojoj ponudi u bilo kom trenutku. 

Link to comment

nije to nikad ni govorio

nego da su dveri nova desnica, a oni novi centar i da se "ceka" nova levica

 

imali su oni prilicno "levih" momenata

npr besplatno zdravstvo za sve, "sistem univerzalne socijalne zastite"

Link to comment

A da, jes, centrirao ga je. Šta god da je pisao i pričao ranije, to je bilo juče, sada je drugačije. Ode na odsustvo, nakljukao se alt-rajt materijalom, i evo ga u velikom stilu. Jebo parazitski sistem, idemo na globalnu politiku.

Link to comment
18 hours ago, Zabalujev said:

Radule ne odustaje od "da ovi odu, a da se oni ne vrate" priče, rebrendiran iz "parazitski sistem" u suverenistu i lupa o tome kako su svi izbori zadnjih 30 godina bili pokradeni. Fino, i dalje ista budaletina, samo šalta ideologiju. A drago mi je su braća Trifunović dala svoj doprinos "svi su isti" ideologiji i apelovanju na građanstvo da su im opozicioni političari grozni. Recept za budućnost su, dakle, ulični plenumi, pa, što reče Žižek, da svi glasamo o vodovodu i kanalizaciji. Hvala lepo na praktičnoj demonstraciji kako izgledaju ta nova lica.

 

Od kad je Dostajebilo nalog na youtube-u shareovao konspirativne videe o 'bezopasnosti' korona virusa (odnosno intervjue sa nekim opskurnim lekarima koji uporedjuju sa obicnim gripom itd), definitivno sam zavrsio sa Dosta je bilo i svim njihovim iteracijama.

 

 

Link to comment
5 hours ago, zorglub said:

 

Problem je što pored kakvih takvih opcija glasačko telo skoro bez greške poverenje daje zločincima i bašibozluku. Od reformista i Đurića do ranog Radula, Jankovića i NDBG glas radije dobijaju provereni kriminalci i psihopate. Ne kažem, možda nekome ništa ispod Bude, Isusa i Alaha nije opcija, ali to već nisu zemaljski poslovi - možda bi im trebalo javiti.

tako je to. biraju se provereni.

Link to comment

Neverovatan UN. Mislio sam da ce Sergej biti ludji ali je zapravo samo ispao nevidjeno glup, kao neko ko je usao u raspravu niodkuda jer misli da zna dobre fore a pojma nema o cemu se tu radi. Ova dvojica glupaka su ga pojeli. Zanimljivo je da randule pokusava da ukrade od SNS glasackog tela. Videcemo kako ce to ici.

 

Mene je ovo okrenulo na bojkot, samo toliko.

Link to comment

Zelenovic postavio spomenik 4m visok Jevrema Obrenovica. Spremite se na pricu kako smo i pre 2 veka bili avangarda, bas kao i danas :nobles:

Link to comment
17 hours ago, Milosh76 said:

104072907_746617379476517_31179172458979

 

Stvarno nema koga da pozove ili joj je fetis da zove iste goste po 2-3 puta u godinu dana?

 

Nije bio Đilas baš dugo.:Jova:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...