Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Struka kao isprva nije skapirala da njeno pitanje nije imalo fokus na strah lekara zbog restrikcije opreme već na egzistencijalni strah kod istih u slučaju da talasaju mimo stavova vlasti..

 

 

 

Edited by ubibobi
Link to comment

Upetljali se profesori iz kriznog staba, preznojavali se malko. Kon bas vise ne zna sta je kad reako, ali oke, to smo i ocekivali... te rekao sam na vreme nema opreme, te sam vas lagao 2 nedelje, te je za GP vazilo jos od aprila pre pustanja "samo zaposlenih"...te bio onda zapanjen...tandara, mandara...

Link to comment

nije sto su se kockali, nego sto su se vadili....to je moj utisak veceras o clanovima kriznog staba. i s maskama i bez maski....nestorovic se slozio, a onda po televizijama prica sve suprotno. svako ima pravo da govori...u redu je. toliko su neubedljivi sem u zaobilazenju da se izjasne i oko prevoza i svega.

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ne mogu da slusam ovog strebera, odustajem. 

Haha. Najbolji opis - štreber :D

 

Auh, sad više nije ni štreber.

Gadno vađenje oko pink govneta. Fuj :puke:

Link to comment
35 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ne mogu da slusam ovog strebera, odustajem. 

 

Kakav epski smarac.

 

Svaka cast Radovanovicu za izbor utiska. Ispada da je jedino on shvatio strasne implikacije toga da predsednik drzave organizovano maltretira maloletnu decu svog politickog protivnika. I nazvao je to kako i treba - monstruoznim.

Link to comment

"Mi lekari jesmo hrabri kada treba da se rizikuje život, ali smo velike kukavice kada treba da se pusti glas..."

Link to comment

Mene su utisci potpuno porazili... na nekoliko nivoa. Prvi put vidim društvo u kojem živimo kao septičku jamu :sad:

 

Od gostiju, Srdja mi je degradirao do iritantnog lika, Kon i ja se moralno razilazimo.

Definitivno sam team Radovanović.

 

Link to comment
Radovanović nastavlja i u sledećoj emisiji... [emoji3]
Odlican je matori.
Ova dvojica mogu samo da mu se poklone. Srdja mi je cak bio i simpa u pocetku, ali zna se, ko tikve sa djavolom sadi...
Link to comment

Ko stvarno misli da je Kon nekakav veliki stručnjak i da je samo pod političkim pritiskom neka pogleda Upitnik sa početka marta.

Bio je gost sa Nestorom i onim što liči na Kadijevića, sada sa naknadnom pameću vidimo koliko se ljudi izlupetali u toj emisija

nema  jedna rečenica da se ispostavilo kao tačna.Ono je sramota  za bilo kog epidemiologa 

 

A Srđu je trebalo da pita kada sa slikao sa Mitrovićem i gostovao na televiziji jer iskoristio priliku da ovome kaže koliko je debil.

 

 

Link to comment

Srđa je od ovih "ja samo radim svoj posao, ne bih nikom da se zamjeram" što bi možda i pilo vode da im se Vožd nije posrao na te njihove poslove koje rade obilato nekoliko (desetina) puta tokom ove krize. Tako da to njegovo nezamjeranje i "u se i u svoje kljuse" sve više poprima oblik beskičmenjaštva

Link to comment
23 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ko stvarno misli da je Kon nekakav veliki stručnjak i da je samo pod političkim pritiskom neka pogleda Upitnik sa početka marta.

Bio je gost sa Nestorom i onim što liči na Kadijevića, sada sa naknadnom pameću vidimo koliko se ljudi izlupetali u toj emisija

nema  jedna rečenica da se ispostavilo kao tačna.Ono je sramota  za bilo kog epidemiologa 

 

A Srđu je trebalo da pita kada sa slikao sa Mitrovićem i gostovao na televiziji jer iskoristio priliku da ovome kaže koliko je debil.

 

 

huh ja uopšte ne zamerim epidemiolozima na pogrešnim procenama, ni svetski nisu bili bolji. ovde je trebalo igrati na komunikaciju sa ljudima kao se ponašati, kako olakšati sebi i drugima ove dane i kako ući u dane posle (ponavljam se, znam), plus uticati na ovaj jad što se država zove da donese pametna pravila ponašanja i mere prevencije. smejurija je koliko su malo uradili.

ne mogu da izdvojim jednog čoveka koji se pojavio u medijima koji je izjavio nešto korisno i mudro.
a Kon je jedno jaje od čoveka. takav utisak su ostavila njegova pojavljivanja ovih dva meseca. doduše ima i gorih od njega, Kisićka je recimo vrhunski smrad a bilo mi je žao tokom napada zbog outfita i frizure. 

Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...