Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, dùda said:

Potpuno isti utisak.

Da li smo nepopravljive naive ???

Ne, ja mislim da je ovaj beš stavljen zato što je pošten... On je samo jedan glas od 9... Biće korisni idiot dok ne popizdi...

Link to comment

Bukvalno prije pola sata sam sve ovo iščitao, nevezano za REM. Zanimljivih stvari tu ima. Ne znam šta da mislim, ali najprije da će ovaj da povuče nogu prije nego li počne da radi uopšte. 

Link to comment
snjezana je bas vremesna zena, ima 64 godine, ali sjajno izgleda.
a inace nije udata za cvijetina [emoji3]
Pa bilo je tu kod nje, i malo "popravljanja" na licu...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Malo šta me je izbedačilo u skorije vreme kao priča o ovoj deci, pisao sam već na doom temi, stvarno su svi drugi utisci nekako bledi.

I onda par minuta nakon Utiska prebacujem, i zadržavam se momenat na ShitTvitu gde DJV otkriva eksluzivno kako će Pink u nekoj svojoj emisiji graditi kuću deci gde će živeti sa hraniteljima. Uh, da ne psujem sad...

Edited by mraki
Link to comment

Ne znam zasto ovi sto oce da rovare misle da ce im biti dozvoljeno, eto da prihvatim iskrenu zelju, zar nema sasvim dosta razloga da znaju kako ce normalan covek reagovati na samom pocetku, pa de se spreme na takvu akciju a ne da ovako naivno roknu o beton

To u lepom slucaju da se samo zeli dobro, jel

Sto nikada nije bilo istina, odakle nama kapcitet za to, palo s neba odjedared

Da ne sirimo sa planovima i realizacijom ozbiljne ekipe da se gomila novih resavaoca problema srednje gradjanske ubacuje sigurno i konstantno ko reka sto tece a da pojma nemaju sta nosi matica

Sa druge strane ako neka akcija postoji ne znaci da joj ne treba pozeleti svaku srecu, posto je real rome, nije kuckanje, osim zelje da se uspe kao clan neka se uspe i kao pretvarac demokratije ili sta je vec rekao, ako ne on i ako nemamo kapacitet mozda ih ulesimo kolicinom, to ima brate

 

Link to comment
Ne znam zasto ovi sto oce da rovare misle da ce im biti dozvoljeno, eto da prihvatim iskrenu zelju, zar nema sasvim dosta razloga da znaju kako ce normalan covek reagovati na samom pocetku, pa de se spreme na takvu akciju a ne da ovako naivno roknu o beton
To u lepom slucaju da se samo zeli dobro, jel
Sto nikada nije bilo istina, odakle nama kapcitet za to, palo s neba odjedared
Da ne sirimo sa planovima i realizacijom ozbiljne ekipe da se gomila novih resavaoca problema srednje gradjanske ubacuje sigurno i konstantno ko reka sto tece a da pojma nemaju sta nosi matica
Sa druge strane ako neka akcija postoji ne znaci da joj ne treba pozeleti svaku srecu, posto je real rome, nije kuckanje, osim zelje da se uspe kao clan neka se uspe i kao pretvarac demokratije ili sta je vec rekao, ako ne on i ako nemamo kapacitet mozda ih ulesimo kolicinom, to ima brate
 
Au sad ništa ne kapiram šta si napisao...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...