Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Divljanu, naravno. Ovog kurtona se secam iz pescanika i slicnih izdanja..govnar bio tad, govnar ostao. 

 

Vlada Divljan je ucestvovao u stvaranju i promociji LDP-a..Divljan je bio u predlozima veceras..ovaj lik je bio u LDP medju vidjenijima. 

 

Nista on tu nije povezao bespredmetno. To sto nas prodaje sentiment i nekadasnji optimizam, to je drugi par opanaka.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Sto duze gledam ove razne canke, cede, olenike i druge "perjanice gradjanske misli" u Srbiji sve sam vise uveren da oni nisu nista vise od instalacije DB-a, cija je uloga da normalnim ljudima u Srbiji ogadi gradjansku ideju.

 

Ovo im je i dugogodisnja PR taktika, bukvalno taj koncept guraju po svim kanalima. Sve u sluzbi podmetanja eliti™ necega sto ona nije, kulminiralo Vucicevim tekstom u Politici o "laznoj eliti", preko spotova o sendvicima do ovog najnovijeg gde dvojica japija Djilasovaca prostacki ismevaju sirotinju.

 

Jasno vidljiv rukopis podele naroda na vecinsku sirotinju i karikirane i nerealno prikazane gradjaniste.

 

I to radi perfektno. Ovo kao da je lucifer licno uzjahao.

Edited by Caligula
Link to comment
41 minutes ago, SNARC said:

 

 

 

Niti cu da mu zamerim niti me briga

 

Mislim da sam tada i glasao za LDP.

 

Sta da mu zameras, Divljan nije politicar. Sada da je Chaddaj neukaljan™ kao u tom trenutku, uz ovakvu komunikaciju i ovakve ljude i meni bi bili opcija za lokal. Dobar koncept (mislim na spot) za lokalne izbore u Starom Gradu. Za Srbiju u celini, ovo je promasen fuzbal

Edited by Caligula
Link to comment

Eldepe je uvek imao najjače kampanje...veliki je Čadah mag...kako je samo lagano naterao Tadića da popije hektolitre kafe u onoj kampanji...ili onu antifa ekipicu koja lovi fašiste u tri ujutru po Bgd...:smiley_hail:

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:
VRVodinelic, Majic i Radovan Lazic (pise iz Drazvnog Tuzilastva - opet moram guglati :isuse:)
 
Ja matoru mogu slusati sto puta bez da mi dosadi.

radomir iz ne davimo beograd. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...