Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kad Basara ne bi bio lenj (kao sto jeste) i nastavio svoje intelektualno izdrkavanje onda bi mozda i dosao do zakljucka da se opcija koju on kao ceka nikada nece pojaviti zato sto to prosto nije moguce u situaciji u kojoj je Srbija.

Zanimljiv sa moralnog stanovista je i njegov izbor da ne zna sta radi Beba ... i kao mrzi Djilasa a Beba mu prijatelj, vucicevski dosledno

Link to comment

Basara ne kupuje priču oko aksioma - protiv Vučića. 

Ispravno je prozreo da je najveći uspeh današnje opozicije sakrivanje čitave ekipe bitangi pod ovaj aksiom, i to kaže jasno i glasno, koliko je to moguće. 

Sa druge strane, dovoljno je veliki i mator da ga baš zabole patka šta će čaršiji™ da bude milo ili neće.

Mislim, ako ćemo da morališemo - ne tako davno je taj isti Beba Popović bio jedan od najmoćnijih ljudi u Srbiji i rado vidjen gost kompletnog tadašnjeg političkog vrha, pa niko nije postavljao nezgodna pitanja, a nije baš da je tada bio svetac.

 

Lično mi je mnogo gadnije ovo šaljenje™ gospodže oko seksi afere, praćeno usiljenim smehom,  nego Basarino mazanje govnima. 

 

Link to comment
1 minute ago, gagilija said:

Njake Basara za medalju. Pričaju o devedesetima...pa jel pominju srpske radikale ili zaobilaze

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

Ma Basar boli patka - Olja ga je dovela da kontrira ovom profesoru, koji uzgred razmišlja, kao da je bio moderator na B92 forumu. :isuse:

Još je ova gospodja izgovorila najpametniju stvar koju malo ko sme da izgovori iz opozicije - ono oko uragana. 

Link to comment

Ali Laza Ristovski u onom predlogu, znao sam da je blizak SNS-u i da dobija pare za projekte... ipak, ovakvo šlihtanje i to Stefanoviću je... :isuse:

Edited by mraki
Link to comment

Opa, Zapad gleda "četnikušu".

Basara se posrao Olji u emisiju. Istrolovao je samo tako.

Sve je bio u pravu o opoziciji. Samo što je zaboravio da se bavi vlašću.

Link to comment

Basara je muceni alkos koji treba nekako da finansira svoj porok i onda jbga...

Ajmo sad svi da zaboravimo kako je uskocio u odelo ambasadora na Kipru....Ili je to on radio jer eto niko drugi nije hteo?

On zivi u tim isparenjima alkoholnim koje su mu anestezirale mozak i to je to....

 

Kad vam ja to kao alkoholicar i neobrazovan kazem onda je sve jasno...

Link to comment

Kol'ko ja znam, Bass ne pije već neku godinu, bio se opasno primako smrtu.

To što uvek zvuči cirke, jebiga, teško je i da ne zvuči posle tolkih godina...

Link to comment
2 minutes ago, Skyhighatrist said:

Kol'ko ja znam, Bass ne pije već neku godinu, bio se opasno primako smrtu.

To što uvek zvuči cirke, jebiga, teško je i da ne zvuči posle tolkih godina...

Koliko ja znam i video sam pre jedno mesec dana:

...Ne bih smeo al ajd jednu....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...