Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Koliko se ovde slusa selektivno... Covek kida pola sata i onda zaboli Seselj. Btw sere mi se od advokatskih starih "nov si, kad odsluzis" i "imas pravo na popravni", Ali van toga je jebitacan

Link to comment
4 minutes ago, hefaca said:

Koliko se ovde slusa selektivno... Covek kida pola sata i onda zaboli Seselj. Btw sere mi se od advokatskih starih "nov si, kad odsluzis" i "imas pravo na popravni", Ali van toga je jebitacan

gotova olivera?

Link to comment
5 minutes ago, hefaca said:

Koliko se ovde slusa selektivno... Covek kida pola sata i onda zaboli Seselj. Btw sere mi se od advokatskih starih "nov si, kad odsluzis" i "imas pravo na popravni", Ali van toga je jebitacan

 

Sta te je konkretno odusevilo? 

Link to comment

ješić dobar ali nije baš motivisan da mnogo priča, bastać plitak tj priglup dečko a tomanović klasičan advokat sa sumnjivim klijentima u srbiji. drži nam predavanja oko šešelja da je eto on odležao svoje i da ima sva prava kao i drugi. ima kurac. takvi nemaju nikakve šanse da se posle takvog cv-ja bavi politikom ali kod nas sve može.

 

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

ješić dobar ali nije baš motivisan da mnogo priča, bastać plitak tj priglup dečko a tomanović klasičan advokat sa sumnjivim klijentima u srbiji. drži nam predavanja oko šešelja da je eto on odležao svoje i da ima sva prava kao i drugi. ima kurac. takvi nemaju nikakve šanse da se posle takvog cv-ja bavi politikom ali kod nas sve može.

 

Ne bi ni smeo da bude poslanik

Link to comment

Bio je dobar i Tomanović dok se nije uhvatio Šešelja, Slobe i 90ih.

Lepo objasnio kakav je poligraf prevara, oko ne postojanja pravne države. Taman stvari koje treba jedan advokat da kaže.

Link to comment
9 hours ago, John Coltrane said:

 

Sta te je konkretno odusevilo? 

Prica o sluzbama bezbednosti u slucaju paliknjiga

Prica o poligrafu

Prica o diskreditaciji

Ovo potonje me najvise odusevilo, gadjao u srce ppp-a

 

Ovo samo top 3

Link to comment
On 1.11.2019. at 17:33, Zico said:

Ovo kao da je sastav fudbalske repstacije Jugoslavije iz tamo neke 58' godine. 

 

:lolol: možda da se ubaci i lješnjak

On 2.11.2019. at 14:52, radisa said:

Negde je pisalo da je tražio i da ga oralno zadovolji... :isuse:

nije pisalo, nego je to rekao u intervjuu na televiziji, a onda kadar na voditelja, dramska pauza, tragični izraz lica, i konstatacija, ali nije došlo do toga, na sreću :lolol: 

9 hours ago, 3opge said:

Bastac nosi apple watch, mora da sve laze, verovatno je terao kuma i da mu pusi.

jašta. nego nije uspeo da ga natera. na sreću.

Link to comment

mushkarci na javnoj sceni ovog naroda bash imaju neki problem. nije josh sasvim jasno koje vrste, al nije ni daleko isuse.gif

 

mislim, da li zele ili ne, da li ih se mora naterati ili ipak ne, ziva nisam :s_w:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...