Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, Caligula said:

Teofil snajperista, ne zajebaj. Sve sto je rekao je za klesanje u kamen

 

apsolutno. ume da zastrani ponekad, ali slazem se, snajperista. 

Link to comment

Mene samo zanima kad je Teofil zadnji put jebo...toliko jalovog pametovanja godinama slušamo od tog nadasve pametnog čoveka...ali da se on pita mi bi smo najebali a on bi i dalje držao banku i bivao u pravu

Link to comment
3 minutes ago, Tutankamon said:

Mene samo zanima kad je Teofil zadnji put jebo...toliko jalovog pametovanja godinama slušamo od tog nadasve pametnog čoveka...ali da se on pita mi bi smo najebali a on bi i dalje držao banku i bivao u pravu

 

pa jes, umesto da uzme cizme i da krene da cisti kanale.

Link to comment
6 minutes ago, Tutankamon said:

Mene samo zanima kad je Teofil zadnji put jebo...

 

... bravo!

 

Ono sto se meni dopada kod Teofila nije pametovanje i drzanje banke i bivanje u pravu vec po pravilu neprejebiva postavka hijerarhije postupanja kada se govori o nekom problemu. Prosto covek decenijama govori sta je najbitnije resavati a sta je periferno palamudjenje, u ovoj emisiji prekinuo coveka onako spontano, prirodno - aman jebote, da li mislis da nekoga to interesuje dok ova banda razvaljuje drzavu?

 

A to kad je jebo, on valjda zna, ne znam zasto si ti zainteresovan.

Edited by Caligula
Link to comment
11 minutes ago, Caligula said:

ne zajebaj

ne. to preseravanje sveznajućeg mi ide na onu stvar, a nije uvek bio takav(bar kolumne)

 

ne čitam ga 15ak godina, sem kritika, ponekad

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ne. to preseravanje sveznajućeg mi ide na onu stvar, a nije uvek bio takav(bar kolumne)

 

ne čitam ga 15ak godina, sem kritika, ponekad

 

Razumem licnu odbojnost ili prosto nesvidjanje, ali pokusavam da razumem sta je recimo danas u utisku pogresno rekao.

Link to comment

ne bih otvarao pandorinu kutiju opet na forumu

 

 

e

ono o tominoj ostavci na mesto predsednika sns-a, terciranje tadiću po tom pitanju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Terciranje Tadiću po svim pitanjima. Mudroserski elitizam kojim šilji patku nad fiktivnim Miletom. Plus onaj fenomenalan zaključak da je nama potrebno nešto, samo on ne zna šta je to nešto.

 

Ali savršeno je u pravu kad je podsećao da se vlast vansistemski neće smeniti, da nije ni Milošević spontano pao 5. oktobra nego je prvo morao da izgubi izbore, i to izbore u nimalo transparentnim uslovima. Šteta samo što Caligula nije imao razumevanja za te mudre reči kada su dolazile iz moje tastature, dok ih sada kuje u zvezde jer dolaze iz Bogoljubovih prepodobnih usta :fantom: 

Link to comment
ne. to preseravanje sveznajućeg mi ide na onu stvar, a nije uvek bio takav(bar kolumne)
 
ne čitam ga 15ak godina, sem kritika, ponekad
Jbga kako onda znaš šta piše?
Jbga możda je potpuno promenio stavove za 15 godina?
[emoji12]

Mislim ja ga čitam i ništa mi se to ne sviđa al Jbga...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ne bih otvarao pandorinu kutiju opet na forumu

 

 

e

ono o tominoj ostavci na mesto predsednika sns-a, terciranje tadiću po tom pitanju

 

OK, tercirao jeste

Link to comment
7 hours ago, Weenie Pooh said:

Terciranje Tadiću po svim pitanjima. Mudroserski elitizam kojim šilji patku nad fiktivnim Miletom. Plus onaj fenomenalan zaključak da je nama potrebno nešto, samo on ne zna šta je to nešto.

 

Ali savršeno je u pravu kad je podsećao da se vlast vansistemski neće smeniti, da nije ni Milošević spontano pao 5. oktobra nego je prvo morao da izgubi izbore, i to izbore u nimalo transparentnim uslovima. Šteta samo što Caligula nije imao razumevanja za te mudre reči kada su dolazile iz moje tastature, dok ih sada kuje u zvezde jer dolaze iz Bogoljubovih prepodobnih usta :fantom: 

Sistemski je trebao da se održi drugi krug izbora, ali se pre toga održao 5.X. Kakvo je bilo stanje, mislim da bi se 5X održao i da je u prvom krugu SM proglasio apsolutnu pobedu.

Link to comment

koliko se sećam,  Koštunije je dobio natpolovičnu većinu* u prvom krugu, tako da drugi krug nije ni trebalo da se održi...

 

 

*Sve zavisi čijim se izvorima veruje.

Link to comment

 

2 hours ago, omiljeni said:

Sistemski je bilo "trka se ponistava" jer je Ustavni sud ponistio prvi krug izbora par dana pre 5X

 

I tada izvedeš ljude na ulice, pa bude stai-pani i režim padne. 

 

Zamisli da su umesto toga predlagali bojkot izbora i protestne šetnje dok SM ne odluči da se sam mirno strmopizdi sa vlasti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...