Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

40 minutes ago, slepa živana said:

feminističke radne grupe srpske napredne stranke

 

Nije li cela celcata SNS upravo takva, mislim nastrana?

Malo femi, malo federi, više gejovi, malo sado-mazo, malo totalni kreteni, malo ovo - više ono itd ....

Edited by zmanic
Link to comment
7 hours ago, SNARC said:

Krle ce cvetati sve dok se ljudi sablaznjavaju i dele i pokazuju gluposti koje on napise. 

Nije mi jasno kako ljude jos uvek iznenadjuju izjave bilo koga ko je sa ovima povezan i iste dele uz parolu "Zamisli sta je ovaj rekao". 

+ milion

trositi vreme na krletove bljuvotine pa to je vec stanje uma

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

 

 

Boze kakav debil

 

sta se meni dopadalo kod nje ranije, ne kapiram

mozda to sto deluje vatreno, ne znam da li je takva pod perinom.

 

Link to comment

Zena koja je svoju karijeru dramske spisateljice napravila na politicki angazovanim temama izjavi kako je zanima samo struka i da ne gleda tv da joj politika ne bi trovala zivot.

Ou kej....

 

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

mozda to sto deluje vatreno, ne znam da li je takva pod perinom.

 

 

 

meni deluje nervozna pod perinom, tipa pita se da li je iskljucila rernu i aman da li je vise legla kinta od honorara iz Parisa

 

mislim da su mi se svidjale noge, ni manje ni vise

Link to comment
10 minutes ago, Leia said:

Zena koja je svoju karijeru dramske spisateljice napravila na politicki angazovanim temama izjavi kako je zanima samo struka i da ne gleda tv da joj politika ne bi trovala zivot.

Ou kej....

Nikad ta nije bila politicki angazovana preko mere politicki korektnog, onako, taman k'o da u hladnu vodu zagazis samo prstima, tek da mozes da kazes kako namtm je bilo hladno...

Hocu reci s merom, odmereno, nikada toliko da privuce na sebe recimo Miloseviceve ili Seseljeve jastrebove, razbiju joj prozor na stambenoj jedinici i tome slicno, ali dovoljno da se u diplomatskim :isuse:krugovima predstavi kao mlada liderka, upozna po nekog ambasadora, taj rad...

Dobijala povremeno vaspitnu, pedagosku ћушку od strane koga treba, nespretan diler, taj rad, tek da je se dozove pameti, da ne pretera.

Pa i nije preterivala, bila uvek po meri carsije...

Just now, Caligula said:

mislim da su mi se svidjale noge, ni manje ni vise

Aham.

A kod Jankare ti se svidjala brada... :fantom:

Link to comment
24 minutes ago, namenski said:

Nikad ta nije bila politicki angazovana preko mere politicki korektnog, onako, taman k'o da u hladnu vodu zagazis samo prstima, tek da mozes da kazes kako namtm je bilo hladno...

Hocu reci s merom, odmereno, nikada toliko da privuce na sebe recimo Miloseviceve ili Seseljeve jastrebove, razbiju joj prozor na stambenoj jedinici i tome slicno, ali dovoljno da se u diplomatskim :isuse:krugovima predstavi kao mlada liderka, upozna po nekog ambasadora, taj rad...

Dobijala povremeno vaspitnu, pedagosku ћушку od strane koga treba, nespretan diler, taj rad, tek da je se dozove pameti, da ne pretera.

Pa i nije preterivala, bila uvek po meri carsije...

 

 

Ma kapiram, zena etalon za puno dreke ni oko cega, ali doci da gostujes u kultnoj tv emisiji koja se bavi pa...drustvom i pripadajucom politikom i izjaviti tako nesto :blink:

Uhvatila sam bas Oljin pogled u tom trenutku, delovalo mi da je i ona cak bila nepripremljena za takav 1 stejtment

Link to comment

bikica se u sve razumela, kad se javi iz pariza i lupi etiketu nije nikom bilo svejedno da se nadje na njenom tapetu, nije tad bila bas milosrdna. secam se kad je informerski ispljuvala svetlanu slapsak.

sad se svi raduju duplo njenom posrnucu i prosipanju.

 

 

a tek njeni hana adrovic onanisti.

na kraju krajeva sve je zasluzila. 

mogu da zamislim kako vucic prska od srece kad objasnjava svojima kako je lako kupio jos 1 simbol gradjanske srbije.

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Leia said:

Ma kapiram, zena etalon za puno dreke ni oko cega, ali doci da gostujes u kultnoj tv emisiji koja se bavi pa...drustvom i pripadajucom politikom i izjaviti tako nesto :blink:

Ne bih ja, bogami, iskljucio mogucnost da ona zaista i misli tako, veruje u to: njena je oblast kulturatm, a ne neka tamo politika i iza te  budalastine ce uvek moci da se sakrije od sebe same, ali i da se isprsi pred carsijom.

Politika je za fukaru, nju zanimaju Sistem i Kultura, ona dalje od toga ne bi, ima ko je za to zaduzen, obaska sto ce na nju kao kulturnu poslenicu mnogi jos uvek da nastave da seku vene: problem ce da nastane kada se ispostavi da pristajanjem na vucica nema dalje, da je to krajnji domet i da iza toga nema vise manevarskog prostora ni za kakve eticke :isuse: egzibicije, skrivanja iza floskula o kulturi, bezobraznog soljenja pameti i tviterovanja sa sve pijacarskim nadgornjavanjem sa njojzi slicnima.

Da joj neko kaze da je njen bankrot isti, ako ne i jadniji nego bankroti raznih SANU, ona bi se iskreno iznenadila i uvredila, bas kao i na primedbu da je sendvic uvek sendvic, ma kako ga neko pakovao ili nazivao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...