Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, levi said:

 

ozbiljna boleština jer idu u emisiju gde ima neistomišljenika?

sprdamo se sa njihovima jer idu tetki da odnesu lek u nedelju uveče kad je Utisak, a naši treba da rade to isto

 

evo i Sloba car na kraju kaže da će opet da ide na prijem kod Brnabe. šta ćemo sad :mellow:

 

emisija? Na pinku?

 

emisija cega, govana? Ko normalan moze da ode na jebeni pink posle svega?

Link to comment

Sokiran sam onim sto je veceras govorila Ljilja Smajlovic, cak i znajuci da je u pitanju Ljilja Smajlovic i sta se od nje moze ocekivati. Ta njena vestina da se prikaze zrtvom koja i pored toga trpeljivo nosi udarce na svoj racun pa da ispod te prikaze ubode nekim teskim zlom je odavno poznata ali ovo veceras je prevrsilo svaku meru nitkovluka. Ona vrlo dobro zna da postoji razlika izmedju toga da se neki Pera Peric koji je nesto ispizdeo isere na tviteru i istrazenog, montiranog i pazljivo plasiranog spota iz kancelarije sluzbenika Vlade ciji je smisao, u najmanju ruku, zastrasivanje neposlusnog novinara. Takodje veoma dobro zna da je svojim stavom veceras podrzala ideju da vlast moze svaku svoju svinjariju da opravda tako sto ce da pronadje neki glupavi tvit nekog glupavog tviterasa i obznani kako je sve to isto.

 

Sloba Georgijev nije za ove formate, previse brzo je izgubio zivce. Razumem da je meni lako da serendam ovde jer, za razliku od njega, nisam dospeo na ciljnu liniju s ostalim metama i da je covek direktno ugrozen ali svejedno je morao da se pripazi da ga ovo usukano zlo pored njega ovako izbaci iz takta.

 

Vladeta je meni uvek bio OK, slagao se sa njim ili ne. Lepo je konacno cuti coveka koji govori precizno i ne upotrebljava reci kojima ne zna znacenje ili zna da ne odredjuju tacno ono sto hoce da kaze. Mislio sam da je ta vestina prognana iz naseg javnog zivota.

Edited by harper
Link to comment
Sad više i da oćeš nemaš šta [emoji3]

[emoji3]

 

A pa mogu da vratim ili kad izadje na yt [emoji4]

Predloge cu svakako i onako malo na preskok, i Jankovic me nervira [emoji849]

Sutra.

 

Edit: e da, da, eto i drugari kazu na preskok Iskusno [emoji41]

 

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

 

emisija? Na pinku?

 

emisija cega, govana? Ko normalan moze da ode na jebeni pink posle svega?

 

pa evo ovi su normalni što su bili do sad

više vredi jedna njihova rečenica koju čuje pinkovo anestezirano stado, nego dva sata Sergeja kod Olje

 

uostalom jel Boško Obradović vapio da uđe kod Marića na Hepi zajedno sa Vučićem. šta sad ni Boško nije normalan? :dry:

Link to comment

Јеботе Смајловићка ...Ово је било нестварно вечерас, буквално је дошла са задатком.

Слоба је био сјајан, иако га је њено понашање избацило из такта.

Владета искусно, пријатно за слушање, а свака је била на мјесту.

Link to comment

Ranije si u Utisku ipak mogao čuti predloge koji nemaju veze sa vladajućom većinom ili Vođom.

 

Sada je sve jedan dugačak utisak o Vučiću... Severna Koreja.

Link to comment
9 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Јеботе Смајловићка ...Ово је било нестварно вечерас, буквално је дошла са задатком.

Слоба је био сјајан, иако га је њено понашање избацило из такта.

Владета искусно, пријатно за слушање, а свака је била на мјесту.

Jbga, imaš opciju da joj kažeš "mrš bre govno jedno, pička ti materina, idi skoči sa urnom u onaj grob u Požarevcu !" Ono ko što bi u kafani rekao nekome ko te iznervira...

Ili ovako da se sav trčiš, stežeš i probaš da se suzdržiš. I izgledaš onako.

Kao neko kome se pripišalo a wc daleko...

Link to comment

Odgledah noćas naknadno, sve ste rekli za onog Stvora, ne znam kako se suzdržao Sloba. Njene opaske na pretnje koje on dobija su u rangu da čoveku kome je amputirana noga kažeš "ma ok to, al vidi bre što je meni urastao nokat"

Vladeta vrlo dobar, lepo je slušati beskompromisno nazivanje stvari i ljudi (i doktora nauka) pravim imenom. 

Link to comment

Verujem da se Vladeti može mnogo toga zameriti, ali zaista mislim da bi on u nekoj diskusiji nekom dijalogu doneo samo dobro tj. Kvalitet sijalica. Uvek bi gledao to...

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Jbga, imaš opciju da joj kažeš "mrš bre govno jedno, pička ti materina, idi skoči sa urnom u onaj grob u Požarevcu !" Ono ko što bi u kafani rekao nekome ko te iznervira...

Ili ovako da se sav trčiš, stežeš i probaš da se suzdržiš. I izgledaš onako.

Kao neko kome se pripišalo a wc daleko...

 

Apsolutno tačno. Mrzim to uvijanje, uostalom 1 od glavnih problema je što se stvari ne nazivaju pravim imenom, pogotovu u javnom govoru oči u oči.

Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Verujem da se Vladeti može mnogo toga zameriti, ali zaista mislim da bi on u nekoj diskusiji nekom dijalogu doneo samo dobro tj. Kvalitet sijalica. Uvek bi gledao to...

 

Naravno da bi. Na primer, sinoc nijednom nije pomenuo rec "dijalog" u kontekstu suceljavanja misljenja vlasti i opozicije jer, za razliku od svih tih "pozivara na dijalog", tacno zna sta ta rec oznacava i zasto je ne treba upotrebljavati gde ti padne na pamet. Mnogo nam fali ta disciplina u govoru, nazivanje stvari pravim imenima, svi odreda smo se previse tabloidizirali s izgovorom da je sad novo doba i da ne treba da budemo grammar nazis. Tako i dodje do tih sumanutih i podlih ideja da je isto i da proizvodi iste posledice ono sto izgovori random tviteras i ono sto izgovori predsednik drzave.

Link to comment

Meni je Vladeta bio utisak Utiska.

Bez obzira na njegova (politička) shvatanja, bilo je veliko osveženje slušati ga. I komunikacija i stav, svaka čast.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...