Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 minutes ago, dùda said:

Ma ne razumemo se.

Pa upravo mislim da je njihov. Samo prefarbana smradina.

 

Pa on mi je pao na pamet. Nisam ocekivao ni da Bojana Maljevic uradi to sto je uradila. 

Nema bas puno njih koji bi u cetnike leta '44. 

Link to comment
Just now, SNARC said:

 

Pa on mi je pao na pamet. Nisam ocekivao ni da Bojana Maljevic uradi to sto je uradila. 

Nema bas puno njih koji bi u cetnike leta '44. 

Bojim se da je '42, a ne '44... :(

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Ja mislim da im je on jadan od poslednjih bastiona odbrane... Neće njega koristiti, osim u baš-baš nezgodnoj situaciji...

 

Ja ne mogu da verujem kakvo je zlo ova Smajlovićka... Uvek je bila odvratni skot, ali, ovo sad je nevervatno... Čak i njoj prete, a ona na njihovoj strani... Valjda misli da će je ostaviti na miru?

Posle njene četvrte rečenice isključio sam tv  i nastavio ovde da pratim.

Čitajući vaše komentare izgleda da je dobro što sam se isključio odmah u startu. Ne mogu više da se nerviram, ispunio sam dnevnu kvotu, treba sačuvati živce i za neki drugi dan.

Link to comment

Ovo sam cekao da cujem “Bora Corba ne boli” jedi govna i ti profesore sa sve Kostunicom u paketu!

 

edit: Evo i Sloba se “pere” od prijema kod Brnabicke. Ispade odlicno :) 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Meni Smajlovicka bila bolja i konkretnija veceras. Takticki iznenadila Slobu. Vladetin glas vraca u detinjstvo. Toplo cak i kad o Kostunici govori. Ne znam zasto emisija ne traje 2,5h.  

Link to comment
1 minute ago, hefaca said:

Meni Smajlovicka bila bolja i konkretnija veceras. Takticki iznenadila Slobu.

Misliš onim laganjima o tome šta Sloba i drugi pišu i izmišljanjem istine? I odbijanjem da gleda youtube?

 

Tu ga je baš razbila...

Link to comment
17 minutes ago, Caligula said:

 

 

Evo kada bi sledece nedelje video mog™ Sasu Jankovica kako sedi kod ove pinkovke sa Krlom i Maricem preko puta itch se ne bih iznenadio.

 

Ozbiljna smo blestina od drustva.

 

 

ozbiljna boleština jer idu u emisiju gde ima neistomišljenika?

sprdamo se sa njihovima jer idu tetki da odnesu lek u nedelju uveče kad je Utisak, a naši treba da rade to isto

 

evo i Sloba car na kraju kaže da će opet da ide na prijem kod Brnabe. šta ćemo sad :mellow:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...