Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

7 minutes ago, levi said:

 

da, samo što ono što nam se ne sviđa možemo da čujemo i od Đilasa i Jeremića, pa da razgovaramo™ i polemišemo™

 

deplasirano je da se daje prostor da čujemo ono što nam se ne sviđa od Mladena iz Obraza, Miše Vacića i Boška iz Dveri. sa čime tu ima polemiše

ja sam vise mislila na to da sam prvi put posle mnogo godina videla pinka. a rekla bih i prvi put sarapu, a da to nije na slici.

 

bosko nije bas nikakvo iznenadjenje, sto je za sada dovoljno.

Link to comment

Odlican Utisak, Olja nista nije promenila od koncepta do scenografije, sve mi se dopada.

 

Ozbiljna, kultna emisija u ovom sengrupu od etra, ja srecan. Tema odabrana maestralno.

Edited by Caligula
Link to comment

Nikad je nisam voleo, ali sam redovno gledao dok ne prođu predlozi. U doba pre YT i civilizacijske tekovine premotavanja kablovske, UN je bio retka prilika da se nadoknadi propušteno. Uključenja su mi bila bez veze.

Sada mi ovaj retro fazom devedesetih izgleda vrlo kul.

 

:jerry:

Link to comment

Malo istorije ... Gosti Neda Arnerić, Zoran Đinđić i Srđan Bešir. Samo je pogrešan datum. Emisija je emitovana krajem maja 1992.g.

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
51 minutes ago, pbg12345 said:

trazim opet malopre, jos nema na netu

cudno mi da nisu oni sami okacili

To je sad na nivou UG , oni verovatno hoće da "daju šansu" reprizama na samom kanalu. Ako ih ima. Probaj da registruješ na eon.tv mislim da ima neki trial period pa onda gledaj unazad...

Link to comment

Meni se čini da nisu još dovoljno uigrani, ili da nemaju dovoljno ljudi.

Bilo je tu dosta nekih tehničkih grešaka sinoć, koje i ja kao laik primetim, a ni Ivanovićeva emisija nije izgledala mnogo bolja, iako nije uživo.

Link to comment

Ja sam mislio da će ona da okupi staru ekipu koja je poznaje i svodi greške na minimum.

Izgleda mi da nije tako.

Ali ona će uvek da se "iznenadi" da je prošla lista i da je sad ona "u izlazu" i očigledno i dalje ne želi da stavi "komunikaciju" tj. In-ear slušku u koju realizator može da joj priča...

Link to comment

Da, nešto sam uhvatio slučajno I. Ivanovića, ono je baš bilo izrazito mutno... Msm jbt, mutna nefokusirana slika, baš onako B produkcija; jel to do mog TV ili je tako išlo?

Link to comment

Mislim da je Harper lepo uocio da je Obradovic upropastio sansu da malo digne rejting (mada sam ja ubedjen da ljudi koji gledaju Utisak -botovi izuzeti- svakako nemaju stomak za Dveri) i da je dokazao da je politicki diletant. Nije mi jasno kako neki vide ironiju u njegovoj prici na samom kraju emisije (ono oko hapsenja Jaksica).

Ispaljivanje fraza i opstih mesta (evropske vrednosti boga ti) kao odgovor sta bi bilo kad bi Obradovic dosao na vlast je dokaz koliko on tumara i koliko mu je politicki program zapeo u 19.veku (kako je neki gledaoc lepo primetio).

Link to comment
59 minutes ago, Frank Pembleton said:

To je sad na nivou UG , oni verovatno hoće da "daju šansu" reprizama na samom kanalu. Ako ih ima. Probaj da registruješ na eon.tv mislim da ima neki trial period pa onda gledaj unazad...

 

Bila je repriza u neko doba noci, ne znam da li ce biti u nekom dnevnom/vecernjem terminu, u programu za narednih par dana nema najave.

 

Ja inace nisam gledao Utisak ni ranije i sad sam uhvatio tek nesto malo, ali moja koaliciona voli da gleda i zadovoljna je sto se vratio Utisak, pa eto da prenesem njen utisak. :D

Salu na stranu, iako nisam gledalac, dobro je da je ponovo na programu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...