Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pa da, umesto Vucica jos gori.

Oni koji su formirali Megatrend, zaposljavali po MSP u vreme Mrkica, talili se sa DSom, uspesno odrzavali Bajatovica.

Thanks but no thanks.

Drugim recima, SPS je samo tisi SNS bez ludackog Vucica.

 

 

Nema potrebe za jos jednim krugom nicega. 

 

I DS, ponovo, umesto politickog pozicioniranja gradi koalicioni potencijal sa svima. Jebes takvu politiku.

Link to comment

Ja  ne znam šta više treba da se desi pa da u DS-u na čelo dođe ta mlađa generacija likova tipa Borka i Ješića, umesto vrtuljka istih likova. Čujem da je Pajtić pre neki dan pozvao Jeremića nazad u stranku, na šta je ovaj, srećom, rekao neka, hvala.

Link to comment

Ja  ne znam šta više treba da se desi pa da u DS-u na čelo dođe ta mlađa generacija likova tipa Borka i Ješića, umesto vrtuljka istih likova. Čujem da je Pajtić pre neki dan pozvao Jeremića nazad u stranku, na šta je ovaj, srećom, rekao neka, hvala.

 

Ne znam da li su oni sami zainteresovani za tako nešto, Ješić mislim da nije koliko sam shvatio

Link to comment

Pa da, umesto Vucica jos gori.

Oni koji su formirali Megatrend, zaposljavali po MSP u vreme Mrkica, talili se sa DSom, uspesno odrzavali Bajatovica.

Thanks but no thanks.

Drugim recima, SPS je samo tisi SNS bez ludackog Vucica.

 

 

Nema potrebe za jos jednim krugom nicega. 

 

I DS, ponovo, umesto politickog pozicioniranja gradi koalicioni potencijal sa svima. Jebes takvu politiku.

Tim budalama svaki dan treba ponavljati da su oni krivci za sva ova govna zadnjih nekoliko godina sa svojom "deklaracijom o pomirenju". To je vjerovatno najefektniji autogol u posljednjih nekoliko decenija, a kanididata je bilo na pretek. 

Link to comment

... pa tu su i mladi, genijalac Balša ... previše brzo mu trče reči na papiru i u glavi, nije mu lako da ih sve pohvata na vreme, ali nema veze - čovek je kingmaker, bitan šraf tog udruženja građana!

 

Ja i 'moji' smo završili sa viborom žoltih kako mi se čini na duže vreme, jebeš ti najdemokratskiju od svih demokratskih stranaka kad tamo ima više klanova nego u policiji.... naša 3-4 glasa ionako nisu potrebni Precedniku Voivodine i ponekih opština, voziće se još malo onih njegovih 35km tamo-vamo dok to još malo traje, a posle toga kud koji mili moji....

 

apstinencija, here I come  :thumbsup:

Link to comment
UTISAK NEDELJE, 29. jun
Tema - Ko je pisao scenario za prošlonedeljne smene u policiji?
Ko kreira atmosferu iz 2003?
Kako se premijer Crne Gore našao u toj priči?

Gost – Vladimir Beba Popović, direktor Instituta za javnu politiku.
Link to comment

a ja kažem - sramota  :yucky:

da laže i maže i prodaje maglu dva sata....

 

taman onda nek Luković i Krle budu u Teškoj Reči, pa da se zaokruži priča  :thumbd:

(mada ne znam jel sad poslednja u 'sezoni' ili je to bila prošla  :huh: )

Link to comment

Valjda neće da otkaže. Posle njegovog gostovanja više ništa neće biti isto ...

 

 

 

 

UTISAK NEDELJE, 29. jun

Tema - Ko je pisao scenario za prošlonedeljne smene u policiji?

Ko kreira atmosferu iz 2003?

Kako se premijer Crne Gore našao u toj priči?

 

Gost – Vladimir Beba Popović, direktor Instituta za javnu politiku.

Link to comment

a ja kažem - sramota  :yucky:

da laže i maže i prodaje maglu dva sata....

 

taman onda nek Luković i Krle budu u Teškoj Reči, pa da se zaokruži priča  :thumbd:

(mada ne znam jel sad poslednja u 'sezoni' ili je to bila prošla  :huh: )

 

 

+1

 

Sigurn je on to tražio.

 

Mada Olja ume da bude odlična u tim 1 na 1 sukobima, ja bih ipak voleo da je tu još neko da ga malo protrese.

Edited by Turnbull
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...