Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pravo je osvezenje bilo slusati nekoga ko je "to the point" i prica o temi ne razmisljajuci da li ce i kome zasmetati njegove reci. "Englescic" pobediJo.

Link to comment

Sve u svemu respekt ovom iz Engleske i profesoru FPN-a. Ovaj iz Nacionalnog saveta je predlozio diskusiju na sve i jednu temu, i to koliko sutra, a ovaj iz Ministarstva je jos jedna slina. Jasno mi je da ne moze da napada drugo ministarstvo, ali valjda to moze da radi, a da ne izgleda kao potpuni beskicmenjak. "Nisam stigao da potpisem peticiju", jebem ti zivot.

Nije ga cak ni bilo sramota.Razumeo bih da je slagao da jeste.

Link to comment

Pravo je osvezenje bilo slusati nekoga ko je "to the point" i prica o temi ne razmisljajuci da li ce i kome zasmetati njegove reci. "Englescic" pobediJo.

to. 

 

nema kalkulacija, pametno i fokusirano. 

Link to comment

Meni odlična emisija, prva u poslednjih X godina. Čak mi je i matori iz Komisije za Savet Štagod bio OK, a i ministarski poslušnik je vrdao koliko je umeo. Ni Olja nije previše nervirala, stvarno bez presedana, mora da sam na nekim drogama :O

 

Gledao sam na preskok Miću, video da je doneo transkript mejlova ovih zaverenika (Marka & Miljane) sa još nekim, poslao mu Anonymous :Hail:

 

Krofnica punjena džemom od šljiva i neistina! :lolol: :lolol: :lolol:

 

FTOO1QTF4BI0BDS.MEDIUM.jpg

Link to comment

:cry:  ja nisam gledala.

sta je bilo? 

 

Objasnio majstor Mića da nije bilo potrebe za engleskim prevodom doktorata na odbrani za onog iz grenobla i za japanca iz berlina jer je Neša odgovarao sinhrono na dva jezika, srpskom i engleskom, ne zna se koji je bolje govorio  :0.6:

Link to comment

Objasnio majstor Mića da nije bilo potrebe za engleskim prevodom doktorata na odbrani za onog iz grenobla i za japanca iz berlina jer je Neša odgovarao sinhrono na dva jezika, srpskom i engleskom, ne zna se koji je bolje govorio  :0.6:

 

jel mu DJV rekao - "frfljavi"?

Edited by Sir Oliver
Link to comment

Meni odlična emisija, prva u poslednjih X godina. Čak mi je i matori iz Komisije za Savet Štagod bio OK, a i ministarski poslušnik je vrdao koliko je umeo. Ni Olja nije previše nervirala, stvarno bez presedana, mora da sam na nekim drogama :o

 

Gledao sam na preskok Miću, video da je doneo transkript mejlova ovih zaverenika (Marka & Miljane) sa još nekim, poslao mu Anonymous :Hail:

 

 

FTOO1QTF4BI0BDS.MEDIUM.jpg

 

 

Mmmmm, krofnica punjena neistinom...

 

homero.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...