Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ne, ne, pusti ga, bas je super da neko iznova pise isti post svaki dan u beskraj, ko autisticni mentol. i da nam zamera sto nismo hteli da glasamo za bilmeza koji je sjebao zemlju i kome je posle vucic napravio stranku. tako treba! evo vidis kako teacher zadovoljno tapse rucicama, a on zna.

Link to comment

Biće mnogo smislenije, a i zabavnije.

 

baš zanimljivo da juče geprat a danas ti mislite da je život pod snsom neki vodvilj a ja sam vam lepo govorio da će biti kabare

 

no brejking njuz je da kod mene nema zezanja jer suočavanje s prošlošću mora da dovede do katarze

 

ne, ne, pusti ga, bas je super da neko iznova pise isti post svaki dan u beskraj, ko autisticni mentol. i da nam zamera sto nismo hteli da glasamo za bilmeza koji je sjebao zemlju i kome je posle vucic napravio stranku. tako treba! evo vidis kako teacher zadovoljno tapse rucicama, a on zna.

 

da da ds je tako sjebao zemlju da su oni koji su najglasnije graktali protiv ds posle samo dve godine najglasnije agitovali za istu tu ds u fazonu e sad se stranka očistila od tajkunskih marioneta pa može a nosilac liste upravo

 

grafit.jpg

 

naravno uzroke tako naglog poturčivanja ne treba tražiti u tome što je ds navodno postao žene u crnom već u tome što je u građanista nastupio zort od prisilnog rada u gulazima :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

oni koji su najglasnije graktali protiv ds posle samo dve godine najglasnije agitovali za istu tu ds kao fazon e sad se stranka očistila od tajkunskih marioneta pa može a nosilac liste

 

grafit.jpg

 

 

 

imena, kolega, imena.

Link to comment

Ume Olja stvarno da zablista, npr. kad je dovodila Vučića lično, ne da ga je ispretresla, nego se potpuno bio unezverio. Za jednu takvu emisiju, praštam joj hiljadu promašaja.

 

"1 na 3" format je ozbiljan zahtev za novinara za koji je jedna emisija nedeljno bez ozbiljnog i velikog tima kao podrske prosto previse. Ocigledno je da je i ona tokom vremena malo izgubila fokus i vise rutinski odradjuje nego sto temeljno priprema emisije ali ne treba zaboraviti da je to gotovo 50 dvosatnih emisija godisnje. Olja ima svoje mane ali meni je Utisak Nedelje realno na samom dnu liste za kritikovanje kad su politicki programi u pitanju.

Link to comment

Ma jasno, naravno. Problem je u tome što se od 90ih naovamo nije pojavilo ništa bolje, i što kad treba da se kritikuje vlast, na kraju spadnemo opet samo na Olju B. Ume ona da bude super, ume i da otalja, ali prosto ne može sve da zavisi od nje.

Edited by Turnbull
Link to comment

 

da da ds je tako sjebao zemlju da su oni koji su najglasnije graktali protiv ds posle samo dve godine najglasnije agitovali za istu tu ds u fazonu e sad se stranka očistila od tajkunskih marioneta pa može a nosilac liste upravo

 

grafit.jpg

 

naravno uzroke tako naglog poturčivanja ne treba tražiti u tome što je ds navodno postao žene u crnom već u tome što je u građanista nastupio zort od prisilnog rada u gulazima :fantom:

a kako se nds uklapa u ovu konstrukciju?

Link to comment

Mislim da ova istraga doktora i diplomaca neće baš toliko značajno škoditi vlastima jer nema ni u opoziciji nikog dovoljno čistog ko bi mogao politički kapitalizovati ovu aferu. A nekako čini mi se da nekom većinskog glasačkom telu Bakić i profesori deluju ko ljubomorni štreberi koji ne daju i normalnom svetu da završe škole. :)  Slično bilol nomad sa Tominom diplomom pred drugi krug a čitam i ovda da je i nemačka javnost isto bila poprilično tolerantna zbog sličnih pojava.

 

Više raduje ovaj novi mali iskorak u javnoj kritici vlasti. Posle par "opskurnih" sajtova i niskotiražnih novina, nacionalna televizija je jako bitna, makar to bilo na samom kraju emisije sa neatraktivnim gostima pritom poklopljene jačim temama na drugim kanalima.

Link to comment

Miralem, on 09 Jun 2014 - 11:12, said:

a kako se nds uklapa u ovu konstrukciju?

 

 

kako bi to rekao naš narod imam subjektivni filing da nds ne bi ni bilo da su se pronicljivci pazili umovanja starkelja koje će ionako brzo da skončaju pa neće stići da snesu posledice svojih ubeđenja u pravednoj meri :fantom: ali desilo se što se desilo i onda je tadić ucenjen da pocepa ds or else...

 

imena, kolega, imena.

 

eo

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18118&p=2348301

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18118&p=2472644

 

 

Dve stvari me tu čude. Prva se tiče toga da one sada govore da se na vanredne izbore mora izaći i glasati protiv Vučića, to jest za DS, jer se samo tako ovaj može zauzdati. Koliko se ja sećam, platforma „belih listića“ sastojala se u tome da su sve stranke iste, da se više ne može glasati za manje zlo i da se DS mora kazniti zato što je izneverio očekivanja svojih glasača. Ono što bih voleo da mi dotične gospođe objasne jeste gde se sada zagubila priča o glasanju za manje zlo? Ili misle da je DS sada postao dobro, pa se može mirne savesti glasati za njega? Mislim da nije tako, pre svega zato što i one naglašavaju da se sada mora glasati protiv vučićevske platforme, a DS je tu samo najprihvatljiviji izbor, dakle opet manje zlo. A zatim i zbog toga što je vrlo jasno da se DS nakon poraza nije transformisao, nego je dodatno propao, možda zahvaljujući i tome što prvi put na čelu nema intelektualca, već tehnokratu konzervativnih shvatanja.

Edited by Hella
Link to comment

Mislim da ova istraga doktora i diplomaca neće baš toliko značajno škoditi vlastima jer nema ni u opoziciji nikog dovoljno čistog ko bi mogao politički kapitalizovati ovu aferu. A nekako čini mi se da nekom većinskog glasačkom telu Bakić i profesori deluju ko ljubomorni štreberi koji ne daju i normalnom svetu da završe škole. :)  Slično bilol nomad sa Tominom diplomom pred drugi krug a čitam i ovda da je i nemačka javnost isto bila poprilično tolerantna zbog sličnih pojava.

 

Više raduje ovaj novi mali iskorak u javnoj kritici vlasti. Posle par "opskurnih" sajtova i niskotiražnih novina, nacionalna televizija je jako bitna, makar to bilo na samom kraju emisije sa neatraktivnim gostima pritom poklopljene jačim temama na drugim kanalima.

 

Doktorat ima znacaja u tome sto Nesa vise nece moci tako olako da proziva i mase papirima. Kao zvanicni SNSov TV megdandzija, on je ovim poprilicno osakacen. U sirem planu, ovo je nebitna afera. Megatrend doktorat ispao namontiran, ko bi rekao.

 

A posto vidim da se trenutno po forumu puno moralise Tominom diplomom i glasanjem za njega uprkos istoj. Treba imati u vidu to da pred sledece izbore na naslovnicama nece stajati Mihajlovicka kako mase Tominom diplomom, vec ce jedan drugi politicar da se smeska masuci kartama za egzoticnu Tursku lokaciju.

Link to comment

kako bi to rekao naš narod imam subjektivni filing da nds ne bi ni bilo da su se pronicljivci pazili umovanja starkelja koje će ionako brzo da skončaju pa neće stići da snesu posledice svojih ubeđenja u pravednoj meri :fantom: ali desilo se što se desilo i onda je tadić ucenjen da pocepa ds or else...

 

znaci, prvo smo imali mudrog i sposobnog drzavnika za kog iz obesti nismo hteli da glasamo, onda su dosli orci, pa su orci ucenili mudrog i sposobnog (cime? da ce bez vecere ici u krevet?), pa je isti taj mudri i sposobni pocepao sopstvenu stranku, ali i ispusio za mrvicu vlasti, i iz svega toga mozemo izvesti zakljucak da smo trebali dozivotno i bezuslovno da glasamo za njega, dok se ti u pozadini macujes sa nekakvim babama?

 

dooobro.

Link to comment

"1 na 3" format je ozbiljan zahtev za novinara za koji je jedna emisija nedeljno bez ozbiljnog i velikog tima kao podrske prosto previse. Ocigledno je da je i ona tokom vremena malo izgubila fokus i vise rutinski odradjuje nego sto temeljno priprema emisije ali ne treba zaboraviti da je to gotovo 50 dvosatnih emisija godisnje. Olja ima svoje mane ali meni je Utisak Nedelje realno na samom dnu liste za kritikovanje kad su politicki programi u pitanju.

 

 

Problem je što se ona priprema za emisiju gotovo isključivo kada je u pitanju onaj deo koji joj je i u nazivu emisije. Davala je skoro neki intervju za neki magazin, čini mi se Vreme, gde je do u tančina opisala kako se priprema za emisiju. U suštini, 99% njene pripreme se odnosi na selektovanje tzv. Utisaka. Za goste ili nešto slično se i ne priprema, uostalom da se iole priprema za razgovor sa gostima, valjda bi eliminisala za ovih 20-ak godina permanentno iznenađenje kada joj kažu da kreće prenos nakon uvodne špice ili emitovanja reklama, umesto "Eeeeeee....daaaaa....hm...dobro veečeeee....."

Link to comment

Problem je što se ona priprema za emisiju gotovo isključivo kada je u pitanju onaj deo koji joj je i u nazivu emisije. Davala je skoro neki intervju za neki magazin, čini mi se Vreme, gde je do u tančina opisala kako se priprema za emisiju. U suštini, 99% njene pripreme se odnosi na selektovanje tzv. Utisaka. Za goste ili nešto slično se i ne priprema, uostalom da se iole priprema za razgovor sa gostima, valjda bi eliminisala za ovih 20-ak godina permanentno iznenađenje kada joj kažu da kreće prenos nakon uvodne špice ili emitovanja reklama, umesto "Eeeeeee....daaaaa....hm...dobro veečeeee....."

...A vec 10 godina, recimo, utisci su u drugom planu.Uglavnom se slusaju gosti.
Link to comment
iz svega toga mozemo izvesti zakljucak da smo trebali dozivotno i bezuslovno da glasamo za njega

 

ne znam ko ti je to rekao ja sam tvrdio da je potpuno u redu da se tadić ne izglasa ukoliko postoji neko bolje rešenje ali da nije u redu da slušamo lagarije sklerotičnih agenata db o neophodnosti ↓ bilo kakvih promena ↓ a naročito onih koje će nastupiti čim damo manijacima i psihopatama volan države u ruke  :fantom:

 

 

 

Opis u Bibliji

 

Pretvaranje vode u krv

06. 06. 2014. GORNJI MILANOVAC – Žitelji Gornjeg Milanovca našli su se jutros u šoku kada su videli da je reka Despotovica, koja protiče kroz grad, potpuno crvene boje. U ekološkoj inspekciji još uvek ne znaju o čemu se radi, ni kolike mogu biti razmere ovog zagađenja.

 

Žabe

23.05.2013. SUSEK -  Vojvođansko mesto Susek muku muči sa najezdom žaba. Već tri dana hiljade ovih stvorenja skače svuda po selu.

 

Komarci

11. jul 2012. 22:40 ŽITELjI Novog Beograda, Zemuna, a najviše oni sa leve obale Dunava, kada padne mrak ne mogu da napuste svoje domove ili mirno legnu da spavaju sem ako ne žele da budu u pečatima i ranama.

 

Obadi

17. avgust 2013.  Prigradska naselja, naročito brdsku Velereč, snašla je prava napast: opasna najezda stršljenova, čija brojna legla po domaćinstvima, vikendicama i vajatima uništavaju iskusni pčelari

 

Kožne bolesti

06.11.2013 - 07:02:00h - U beogradskom naselju Zemun polje širi se bolest izazvana parazitom poznatim kao šugavac. Za dve nedelje zaraženo je oko 40 porodica, nezvanično saznaje „Alo!”.

 

Tuča i oluja

15. 05. 2014. - 17:04h Svemirska agencija NASA objavila je i današnju fotografiju Evrope iz svemira, sa džinovskim olujnim oblakom koji je iznad Srbije još gušći nego juče

 

Skakavci

16. 06. 2013. -  Selo Gornjane, udaljeno dvadesetak kilometara od Bora, meta je najezde velikih skakavaca koji su se iznenada pojavili, saopštili su meštani ovog sela. Najezda insekata pogodila je i najpoznatije srpsko zimovalište - Kopaonik.

 

Tama

08. 06. 2014. Ukoliko se najvažniji poplavljeni kopovi ne osposobe, Srbija će ove zime imati manjak struje, kaže ministar energetike Aleksandar Antić.

 

 

 

Edited by Hella
Link to comment

 

 

no brejking njuz je da kod mene nema zezanja jer suočavanje s prošlošću mora da dovede do katarze

 

 

 

:lolol:

kako da te čovek ne voli tako principijelnog?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...