Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Vujačić je tu da brani sistem™, usmerava govna sa ventilatora u drugom smeru i generalno da obesmišljava čitavu priču. Može da se desi da iznapušava Miću, ali samo Miću i ništa osim Miće.

Link to comment

Pa tome će služiti i ovaj iz ministarstva nauke. Dakle, cela emisija.

 

A sad ko nije iznapušavao Miću, kao da se nije ni rodio. Pre par dana kad su ga pitali, Vujačića jel, nije smeo ništa da kaže ni o čemu i ni o kome, nije znao, nije bio nadležan, itd.

Link to comment

Nešto ne verujem da će Mića da se vrati iz Londona za dan, jedino ako pošalje svoj hologram u emisiju

Edited by Time Crisis
Link to comment

Da okacim i na pravom topiku:

 

 

Gosti emisije “Utisak nedelje” biće:
Marko Milanović, docent na Pravnom fakultetu u Notingemu
prof. Srđan Stanković, predsednik Nacionalnog saveta za visoko obrazovanje
Ilija Vujačić - dekan Fakulteta političkih nauka
Milovan Šuvakov - savetnik 
Link to comment

Nešto ne verujem da će Mića da se vrati iz Londona za dan, jedino ako pošalje svoj hologram u emisiju

Naivcine ..Mica je u Brazilu,video ga danas na tv

Link to comment

Vujačić će ovdje da bidne najdosadniji, to kažem ovako "blind", ne znam ovog Stankovića, kao ni ovog Šuvakova, ali poznavajući Vujačića, poziciju koju brani, garant će to da bude neko flah "stick to the procedures" trabunjanje a la Branko Rakić neko veče kad je bio u emisiji sa Srbijankom. 

Link to comment

Naivcine ..Mica je u Brazilu,video ga danas na tv

Traži profana

 

 

Grupa profesora koja vas je optužila za plagijat doktorata imaju i odgovor vašeg mentora Stivena Vuda da vas se ne seća...

- Prvo IT adresa s koje je stigao navodni odgovor Vuda ne postoji. To smo proverili. Ja sam njemu poslao mejl kako bi se oglasio i demantovao ove neistine. Ali ću za taj argument morati da sačekam jer su mi njegovi saradnici napisali da se trenutno nalazi u Brazilu.

 

Link to comment

 

"Poštovana gospođo Bećković,

pre svega, ostajem u Londonu jos par dana, pa je to razlog što ne mogu kod Vas u emisiju. Međutim, čak i da mogu, ne bih došao. Predomislio sam se..Dve godine mi se, gotovo u svakoj emisiji, uneređujete (postoji i drugi izraz) u život i to bez razloga...

Biću, u ponedeljak, na jednoj drugoj TV. Dokazaću istinu, a pomenuću i Vas i Verana. Srdačan pozdrav iz Londona, ovako sabajle.

Ljubi Vas M. Jovanović

P. S. Zbog Vas i Vama sličnih, ne mogu da spavam (vec jedanaestu noć)", napisao je Jovanović u SMS poruci.

 

:lolol:

Link to comment

IT adresa?

 

Ne može jedan kosmolog da se bavi banalostima kao što su adrese. Nego par sati postalo par dana:

 

 

"Poštovana gospođo Bećković,

pre svega, ostajem u Londonu jos par dana, pa je to razlog što ne mogu kod Vas u emisiju. Međutim, čak i da mogu, ne bih došao. Predomislio sam se...

 

 

Dve godine mi se, gotovo u svakoj emisiji, uneređujete (postoji i drugi izraz) u život i to bez razloga...

Biću, u ponedeljak, na jednoj drugoj TV. Dokazaću istinu, a pomenuću i Vas i Verana. Srdačan pozdrav iz Londona, ovako sabajle.

Ljubi Vas M. Jovanović

P. S. Zbog Vas i Vama sličnih, ne mogu da spavam (vec jedanaestu noć)", napisao je Jovanović u SMS poruci.

 

Mića Jovanović, koji je trenutno u Londonu, je u "Utisku nedelje" trebalo da pruži dokaze o posedovanju doktorata iz Londonske škole ekonomije.

Link to comment

ne znam ovog Stankovića

 

Srđan Stanković je (čini mi se inauguralni) emeritus ETF-a, dugogodišnji šef katedre za automatiku (signale & sisteme), sa koje je i Srbijanka Turajlić. Ne garantujem, ali očekujem da će biti u njenom fazonu, svi su oni tamo na isti kalup kada se radi o prirodi & društvu...

 

 

Totalno unrelated nasumični video da se vizuelno upoznate, bez da uopšte poslušam o čemu priča... -_-

 

 

Link to comment

Srđan Stanković je (čini mi se inauguralni) emeritus ETF-a, dugogodišnji šef katedre za automatiku (signale & sisteme), sa koje je i Srbijanka Turajlić. Ne garantujem, ali očekujem da će biti u njenom fazonu, svi su oni tamo na isti kalup kada se radi o prirodi & društvu...

 

 

Totalno unrelated nasumični video da se vizuelno upoznate, bez da uopšte poslušam o čemu priča... -_-

 

 

Hvala na inf., slabo stojim sa prirodnjacima, više znam ove iz ul. Jove Ilića i ove sa faksa bliže Tašu  ;)

 

Mjesto Vujačića bolje da su zvali imenjaka mu sa ekof-a (a i sa FPN-a doduše) Vujačića, ako ništa, ovog više boli patka pa bi opaljivao jače, a ima i tu snobovsku crtu pa bi vjerovatno gorljivije branio zvanja i profesiju...

Link to comment

"Poštovana gospođo Bećković,

pre svega, ostajem u Londonu jos par dana, pa je to razlog što ne mogu kod Vas u emisiju. Međutim, čak i da mogu, ne bih došao. Predomislio sam se...

 

 

Dve godine mi se, gotovo u svakoj emisiji, uneređujete (postoji i drugi izraz) u život i to bez razloga...

Biću, u ponedeljak, na jednoj drugoj TV. Dokazaću istinu, a pomenuću i Vas i Verana. Srdačan pozdrav iz Londona, ovako sabajle.

Ljubi Vas M. Jovanović

P. S. Zbog Vas i Vama sličnih, ne mogu da spavam (vec jedanaestu noć)", napisao je Jovanović u SMS poruci.

 

Mića Jovanović, koji je trenutno u Londonu, je u "Utisku nedelje" trebalo da pruži dokaze o posedovanju doktorata iz Londonske škole ekonomije.

 

:0.6:

Ovakvog čoveka ste oterali iz zemlje.

Ološi parazitski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...