Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Šta znam, najpre je toliko smorila da je gomila sveta jednistavno prestala da gleda emisiju. U jednom trenutku, negde na pola emisije,  kamera zumira vidno nervoznog Bakića koji em ćuti sat vremena, em je skrenut sa započete doktorske™ teme intervencijom Lili Smajlović, a uz Oljino puno odobrenje.

+1

Link to comment

Šta znam, najpre je toliko smorila da je gomila sveta jednistavno prestala da gleda emisiju. U jednom trenutku, negde na pola emisije,  kamera zumira vidno nervoznog Bakića koji em ćuti sat vremena, em je skrenut sa započete doktorske™ teme intervencijom Lili Smajlović, a uz Oljino puno odobrenje.

 

Ta gomila koja se brzo smara kad ne dobije odmah ono sto zeli je i dovela do 48% za Vucica. Sad neka promene kanal kad god vide Vucica na televiziji, da se dodatno ne smaraju.

Link to comment

+1

 

Well, men se cini da bi, ako bi je neko platio, druga Olja, Kovacevic, mnogo bolje igrala ulogu koju namenjujemo prvoj Olji.

Link to comment

Uopšte sav taj bes i pljuvanje utiska mi je s onu stranu moje pameti. Olja najjače u zemlji drma vučiću kavez, ali ni to izgleda nije dovoljno. Nije dovoljno ni to što je Smajlovićka morala priznati da postojI jaka cenzura. Nisam pametan.

Edited by bergasa19
Link to comment

 

 

Jovo Bakić kaže da je zanimljivo da se u nemačkim medijima u poslednje vreme pojavljuju kritički tekstovi o Vučiću i da to nagoveštava promenu stava zapada prema njemu.

„To govori da je do sada trajala neka vrsti „medenog meseca" Vučića i sa zapadnim medijima i zapadnim političarima i to se sada menja. Aleksandar Vučić oko Ukrajine nije poslušan. On smatra da je na pitanju Kosova izašao u susret svetskim silama i da je sada u stanju da vodi nezavisnu politiku kada je u pitanju ukrajinska kriza. Sada dobija signale da će to biti teško izvodljivo“, smatra Bakić.

 

Pa naravno. Od svih mesta na kojima je trebalo praviti ustupke, ova (i prethodna) vlada izabrali su najgore - jedino koje je direktno, neposredno, ultimativno vezano sa nacionalnom bezbednoscu i koje stvarno moze da pravi probleme. Prvo sto uopste ne kapiraju vecu igru drugo sto ih savrseno bas briga za drzavni interes. 

Link to comment

I to na repeat dva tri puta.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ovo joj ne treba previše zameriti. Ta reč je u nekadašnjem SH, a sada bosanskom, bila oduvek prisutna kao gramatički ispravna, a Smajlovićka je počela svoju karijeru u Bosni, pa joj se ponešto od tamošnjeg vokabulara zadržalo.

Link to comment

Ta gomila koja se brzo smara kad ne dobije odmah ono sto zeli je i dovela do 48% za Vucica. Sad neka promene kanal kad god vide Vucica na televiziji, da se dodatno ne smaraju.

 

+1

 

neverovatno je bezobrazno da oni koji su najpenili ahaha šta širiš paniku nek dođe nacizam ko jebe demonkrate sada najglasnije arlauču jao jbte pa dokle više ovaj nacizam msm ono ša čeka ovaj jbni dees neverujem jbt poludeću

 

inače video sam juče olivera dulića kako se s društvom veseli u nekoj u poslastičarnici i baš mi ne izgleda kao da je kažnjen na izborima

 

nekako mi obrenovčani peščanik trudnjače i penzosi više odgovaraju tom opisu :fantom:

Link to comment

Uopšte sav taj bes i pljuvanje utiska mi je s onu stranu moje pameti. Olja najjače u zemlji drma vučiću kavez, ali ni to izgleda nije dovoljno. Nije dovoljno ni to što je Smajlovićka morala priznati da postojI jaka cenzura. Nisam pametan.

Realno bolje ga drma Danica V. na RTV1 ali ko to gleda :angry:

 

Послато тетејцем

Link to comment

Ume Olja stvarno da zablista, npr. kad je dovodila Vučića lično, ne da ga je ispretresla, nego se potpuno bio unezverio. Za jednu takvu emisiju, praštam joj hiljadu promašaja.

Link to comment

+1

 

neverovatno je bezobrazno da oni koji su najpenili ahaha šta širiš paniku nek dođe nacizam ko jebe demonkrate sada najglasnije arlauču jao jbte pa dokle više ovaj nacizam msm ono ša čeka ovaj jbni dees neverujem jbt poludeću

 

inače video sam juče olivera dulića kako se s društvom veseli u nekoj u poslastičarnici i baš mi ne izgleda kao da je kažnjen na izborima

 

nekako mi obrenovčani peščanik trudnjače i penzosi više odgovaraju tom opisu :fantom:

 

 

Heliša, znaš šta, stvarno više nema potrebe da se deranžiraš da pišeš postove i to. Udari tačku, crticu, pingvina, mi ćemo svi ionako znati šta to znači. Ili još bolje napravi nekog bota da kači postove svakog dana u  određeno vreme, recimo sa ovim klipom:

 

 

Biće mnogo smislenije, a i zabavnije.

Link to comment

Heliša, znaš šta, stvarno više nema potrebe da se deranžiraš da pišeš postove i to. Udari tačku, crticu, pingvina, mi ćemo svi ionako znati šta to znači. Ili još bolje napravi nekog bota da kači postove svakog dana u određeno vreme, recimo sa ovim klipom:

 

 

Biće mnogo smislenije, a i zabavnije.

-1

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...