Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ajd neka se neko zezne i napiše šta je Jovo rekao to na kraju emisije što masivno hejlujete.

 

Jednostavno je iznabrajao narodskim recnikom gde je sve Slina zasrao u doktoratu, fokusirajuci se na stvari koje svako moze vrlo lako da razume. Jebo mu je majku majcinu, ako je Slina ovo gledao ne bi me zacudilo da se veceras slogirao.

 

Na kraju je i Smajlovicka rekla pravu stvar, da to sa otudjenim centrima moci u policiji moze biti tacno ali da to nema veze s tim da li je Dr Slina plagijator, te da to svejedno mora da se rascisti do kraja.

Link to comment

ajd neka se neko zezne i napiše šta je Jovo rekao to na kraju emisije što masivno hejlujete.

 

Jovo Bakić kaže da je zanimljivo da se u nemačkim medijima u poslednje vreme pojavljuju kritički tekstovi o Vučiću i da to nagoveštava promenu stava zapada prema njemu.

„To govori da je do sada trajala neka vrsti „medenog meseca" Vučića i sa zapadnim medijima i zapadnim političarima i to se sada menja. Aleksandar Vučić oko Ukrajine nije poslušan. On smatra da je na pitanju Kosova izašao u susret svetskim silama i da je sada u stanju da vodi nezavisnu politiku kada je u pitanju ukrajinska kriza. Sada dobija signale da će to biti teško izvodljivo“, smatra Bakić.

Premijer Vučić nije komententan da sudi da li su kompetentni ljudi koji su ocenili da je plagiran doktorat Nebojše Stefanovića, ministra unutrašnjih poslova. To što je Vučić preuzeo na sebe da sudi o tome, pokazuje da je izgubio kompas - rekao je Bakić.

Link to comment

Pu! Nisam stigao da gledam! :mad:

 

Sta ce nam Premijer citirati u narednim danima iz emisije ili ce to ipak biti Kesic, ponovo?

 

Tesko, Kesic je veceras raspalio po Pajticu da ispusti paru iz lonca. Jovo je veceras bio sef kuhinje i spremio je odlicnu zakusku. Narocito je bio dopadljiv dezert. ^_^

Link to comment

ne gledam. čitam što pišete, odvratno je. ljiljana smajlović je 1 đubre koje jednostavno mora da dominira gde god se nađe. pri tom, pošto smo na suprotnim polovima, nepodnošljiva je za slušanje. onakva kakva je, sitna, nikakva, sa onim piskutravim glasićem, sa onim šiškicama, naprosto spada u pojave prema kojima ne možeš ni da pobesniš, da joj otkineš glavu, ispičkaraš, nayebeš se svega po spisku.... ništa. ostaje samo da se ždereš, da ti proradi čir. i, zbog toga, kada je negde na TV LJS, ja menjam kanal.

Mislim se sve kako je ovako nešto moguće izgovoriti.

Link to comment

Možemo je poslati u penziju, ali reci koga na njeno mesto!?

Nisam veliki njen fan, ali žena godinama radi po svojoj savesti i u ova jebena vremena je osvetlala obraz (kako ovo glupo zvuči jbt) svojoj profesiji. Dok se tel. veličine takmiče ko će pre stići da se pozicionira vučiću u anus ona radi ono što je radila godinama.

+1

Link to comment

Sad kad sam ponovo pogledao kraj emisije rekao bih da je ova Jovina tirada na kraju bila unapred dogovorena sa Oljom. Tri puta mu je nabacila na volej i sva tri puta je bio spreman kao zapeta puska.

Link to comment

Sad kad sam ponovo pogledao kraj emisije rekao bih da je ova Jovina tirada na kraju bila unapred dogovorena sa Oljom. Tri puta mu je nabacila na volej i sva tri puta je bio spreman kao zapeta puska.

 

Jeste, samo je pitanje zašto je to ostavila za kraj.

Link to comment

A jebiga, to sto sada nije na raspolaganju anus u koji bi se ona pozicionirala, ne znaci da ranijih godina nije bilo anusa u koje je rado ulazila. Sto po meni nije problem, ima ona pravo na svoj stav i ima pravo da ga se drzi i da ga iskazuje, to mi je cak i bolja vatijanta od onih tzv. nezavisnih novinara i mislilaca, ali prosto ona lose vodi emisije i razgovore. Da li je to zbog godina, zamora 1 materijala™, ili jednostavno nikada nije ni umela to da radi, drugo je pitanje. 

 

LM, mozda ste i u pravu za reziranje ovih poslednjih pet minuta i ocekujem da ce emisija sledece nedelje biti komplet posvecena Dr Nesi i Mr Mici (ako se u medjuvremenu ne desi neki vece cudo, mada Olja uvek kasni nedelju dve za udarnim temema), jedino sto je glupo da Bakic bude gost dve nedelje za redom, tj. nije glupo, nego ne verujem da bi ona to uradila. Mada ima i drugih koji mogu o ovome da pricaju, meni Jovo generalno nije simpatican, ali ok, konkreno o ovoj temi moze fino da govori :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Jeste, samo je pitanje zašto je to ostavila za kraj.

 

Zbog utiska. Nista tokom jedne emisije ili teksta po ucinku ne moze da se meri sa efektnim finalem.

Link to comment

Šta znam, najpre je toliko smorila da je gomila sveta jednistavno prestala da gleda emisiju. U jednom trenutku, negde na pola emisije,  kamera zumira vidno nervoznog Bakića koji em ćuti sat vremena, em je skrenut sa započete doktorske™ teme intervencijom Lili Smajlović, a uz Oljino puno odobrenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...