Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pametno. Ovo je užasno glupo i ustvari izgleda kao kampanja ne za prošle, nego za pretpošle izbore. Rat oko teme koja je stavljena ad acta, jbt.

 

Evo, sad i Olja to pimretila.

Link to comment

Ne postoji gmaz iz DSS-a koji me vise nervira od bivseg ambasadora Vladete Jankovica. Vajni univerzitetski profesor, intelektualac, a najprizemniji arogant prick.

Link to comment

Arogant prick, ne arogant prick ali naterao je sve da pričaju o njegovoj jedinoj temi.

 

Što reko Čerčil - fanatik je onaj koji ne može da promeni mišljenje a neće da promeni temu. Kako se zovu ovi koji mu udovoljavaju, tema je za razmišljanje.

 

Inače, ne znam da li je Olja namerno dovela troje ne-SNS-ovaca u emsiju, ali ovo je kombinacija kao da je Vučić smislio - njega usput pomenu a sve vreme se kolju između sebe.

Edited by Syme
Link to comment

Arogant prick, ne arogant prick ali naterao je sve da pričaju o njegovoj jedinoj temi.

 

Što reko Čerčil - fanatik je onaj koji ne može da promeni mišljenje a neće da promeni temu. Kako se zovu ovi koji mu udovoljavaju, tema je za razmišljanje.

 

Inače, ne znam da li je Olja namerno dovela troje ne-SNS-ovaca u emsiju, ali ovo je kombinacija kao da je Vučić smislio - njega usput pomenu a sve vreme se kolju između sebe.

 

Ne govorim o nesposobnosti ostalih ucesnika u emisiji, vec o njemu, onako, generalno. 

Link to comment

Nije loša emisija, onako, pitka je. Mali odmor od nazadnjačkih zombija. Čak se i njihovi botovi ne javljaju da glasaju ...

 

Vladeta je dobar jer argumentovano upozorava na stvaranje novog kulta ličnosti ... Slavica je priglupi partijski vojnik, dok je Šule elokventan i duhovit kao i obično ...

Edited by stoka
Link to comment

Arogant prick, ne arogant prick ali naterao je sve da pričaju o njegovoj jedinoj temi.

 

Što reko Čerčil - fanatik je onaj koji ne može da promeni mišljenje a neće da promeni temu. Kako se zovu ovi koji mu udovoljavaju, tema je za razmišljanje.

 

Inače, ne znam da li je Olja namerno dovela troje ne-SNS-ovaca u emsiju, ali ovo je kombinacija kao da je Vučić smislio - njega usput pomenu a sve vreme se kolju između sebe.

 

Eh, sad, tema EU jeste aktuelna bas zbog dogadjanja u Ukrajini.

I nece biti stavljena ad acta dok god u tom  pogledu postoji neizvesnost da li nas hoce ili ne.

To tema jeste.

 

Sa druge strane, sta bi pricali Vucicu: nisi ti doveo investicije nego ja, a ja bih jos vise i tako...

Nema DS nista tu da trazi.

 

Zato, svako sa svoje strane, i jesu najefektivnija opozicija whistleblower/bloger/neoliberal i DSS.

 

Jer imaju jasan, iako suzen, stav.

 

Ostali ga nemaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...